Kategorie
aktualności mała kultura blog wydarzenia

Gry planszowe i karciane w Kofifi

Mili,

chcielibyśmy bardzo podziękować firmie Portal Games, która wsparła nasz pomysł stworzenia w Kofifi strefy gier planszowych i karcianych.
Portal Games produkuje i wydaje gry planszowe, które opowiadają historie. Pewnie znacie ich z takich tytułów jak Robinson Crusoe, Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa, czy Osadnicy: Narodziny Imperium. 


Dzięki Pani Sylwii otrzymaliśmy od firmy:

– Little factory, 🏡 to szybka, strategiczna gra karciana autorstwa uznanych japońskich twórców: Shuna Taguchi i Aya’y Taguchi (Little Town, Skylands). Jesteście młodymi, ambitnymi przedsiębiorcami. Macie w kieszeni tylko parę groszy, ale przybywacie na żyzne ziemie, które mają zapewnić wam bogactwo. Waszym zadaniem będzie zbierać zasoby i stawiać kolejne budynki — to właśnie w nich będziecie mogli tworzyć gotowe produkty, zyskując coraz większą sławę i uznanie.

– Czółko, 👀 to kultowa gra towarzyska w wersji karcianej! Wykorzystajcie własne czółka jako planszę do gry, a reszta graczy pomoże wam odgadnąć, co też wam na głowie chodzi! Do dyspozycji będziecie mieli pokazywanie, opowiadanie, śpiewanie, wszystko, co też wam w duszy gra.

– Czółko junior, 😃 to specjalna edycja znanej karcianej gry towarzyskiej przeznaczona dla młodszych graczy.

– Park sawanna, 🦒🐘 to szybka, intuicyjna gra stworzona przez legendarny duet, Michaela Kieslinga (Azul) i Wolfganga Kramera (Bolidy), autorów, dla których ważne jak nic jest połączenie prostych zasad ze strategicznym potencjałem. W Parku Sawanna przeniesiemy się do najpiękniejszego miejsca Afryki, by jako strażnicy rezerwatów strzec dzikiej fauny, formując jak największe stada antylop, żyraf czy nosorożców.

Nasze marzenie, żeby w każdy czwartek spotykać się z Wami na wspólne granie, zaczynamy powoli realizować. 🎲☕️

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim 🙂

Dodaj komentarz