Kategorie
aktualności mała kultura blog wydarzenia

Gry planszowe i karciane w Kofifi

Kochani, na jesieni mamy w planach uruchomić w Kofifi strefę dla miłośników gier planszowych. Marzy nam się, aby w każdy czwartek spotykać się z Wami na wspólne granie. Kto wie, może z czasem będziemy urządzać wielkie turnieje rodzinne, w których Mali i Duzi będą rywalizować o „złotą pietruszkę”. Chociaż nie tylko o rywalizację chodzi, bo znajdą się również u nas gry, które będą uczyły współpracy i wspólnego działania w grupie.

Zanim jednak do tego dojdzie musimy się dobrze przygotować. Już teraz kompletujemy gry, rozglądamy się co interesującego, dostępnego jest na rynku.

I tutaj mamy do Was dwie ogromne prośby:

1.Jeżeli macie w domu ciekawe gry, w dobrym stanie, z których już nie korzystacie, a chcielibyście dać im drugie życie i sprawić innym frajdę, to prosimy przynieście je do nas. (Każdy darczyńca oczywiście będzie u nas mógł liczyć na jakiś rabat). 

2. Jeżeli znacie gry, które uważacie, że powinny znaleźć się w naszej strefie planszówek to dajcie nam znać w komentarzu. Postaramy się je zdobyć i udostępnić w naszej strefie gier. 

Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami stworzymy miejsce, gdzie dzieciaki pokochają tę formę wspólnie spędzania czasu. Do korzyści tego pomysłu chyba nie musimy Was przekonywać.

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim 🙂

Dodaj komentarz