Kategorie
aktualności mała kultura blog wydarzenia

Nasza Księgarnia – Gry wsparła naszą Strefę Gier Planszowych i Karcianych

Nasza strefa gier planszowych i karcianych rośnie w siłę 🎲🎲💪🏼
Dzięki Pani Magdzie z Nasza Księgarnia – gry już niedługo będziecie mogli zagrać w Kofifi w takie gry jak: „Kociaki łobuziaki, „Lisek urwisek”, „Draftozaur”, „Na końcu języka 2”, „Gra na emocjach”, „Paszczaki”, czy „Sen – edycja jubileuszowa”.
Ślemy ogromne podziękowano Wydawnictwu i Pani Magdzie 😘


Poniżej zamieszczamy krótki opis podarowanych gier.

🧡 „Kociaki łobuziaki”. Każdy gracz ma planszę przedstawiającą pokój pełen zabawek. Po pokojach biegają koty. Im więcej zabawek zainteresuje kota, tym więcej punktów gracz zdobędzie. Pięknie zilustrowana gra z wyjątkowymi elementami: sznurkami i specjalnymi planszami. Doskonała zabawa nie tylko dla dzieci.

❤️ „Lisek urwisek” to gra detektywistyczna dla dzieci, w której dzieci nie rywalizują ze sobą. Zbierają wskazówki pozwalające rozwiązać zagadkę. Wśród lisów ukrył się lisek urwisek – gracze muszą współpracować, aby go odnaleźć. Gra posiada wyjątkowe elementy gry: specjalne kostki ze śladami lisa, pionki detektywów oraz detektor – specjalny sprzęt detektywa pozwalający zidentyfikować poszukiwanego lisa!

💛 „Draftozaur” to światowy hit! Jedna z najlepszych gier o dinozaurach.
Dinozaury wędrują w poszukiwaniu najlepszych terenów. Postaraj się, aby na twojej planszy znalazły się dinozaury, za które zdobędziesz najwięcej punktów. Nie będzie to takie łatwe, bo na każdym polu planszy dostajesz punkty za inne gatunki!
Gra zawiera 2 wersje: lato i zima. Każdą z nich rozgrywa się na innej planszy!
W pudełku znajdziesz wyjątkowe elementy gry: 60 drewnianych pionków dinozaurów, specjalną kostkę, 5 dwustronnych plansz, miseczki na pionki oraz woreczek do losowania dinozaurów.

💚 „Na końcu języka 2” to kontynuacja jednej z najlepszych na świecie gier imprezowych. Gracze kolejno wykładają karty. Gdy na kartach 2 graczy pojawi się ten sam obrazek, następuje pojedynek! – w grze „Na końcu języka” należało jak najszybciej podać słowo z kategorii znajdującej się na karcie przeciwnika. W grze „Na końcu języka 2” na kartach zamiast kategorii znajdują się litery. Podczas pojedynku należy jak najszybciej podać słowo zawierające litery z kart graczy!
Wygraj jak najwięcej pojedynków! Bądź szybszy od rywali – powiedz to, co masz na końcu języka.

💙 „Gra na emocjach” to gra, która zawiera ponad 100 kart z ikonkami, za pomocą których przedstawiać będziemy różne emocje. Każda z nich kojarzyć się może z wieloma rzeczami, co gwarantuje świetną zabawę! Zadajesz pytanie zaczynające się od JAK SIĘ CZUJĘ, GDY…, a pozostali gracze wykładają po jednej karcie – takiej, która według nich najlepiej pasuje do odpowiedzi na twoje pytanie. Wybierasz tę, którą uważasz za najlepiej oddającą twoje emocje. Gracz, który ją wyłożył, zdobywa punkt! Zwycięzcą zostaje osoba, która zdobędzie 3 punkty.

💜”Paszczaki” Podczas gry wszyscy kolejno wykładamy na stół po jednej karcie. Jak złapać paszczaka? Musisz swoją kartę wyłożyć w taki sposób, aby na początku i na końcu rzędu kart znalazł się taki sam paszczak. Gdy to ci się uda, zdobędziesz wszystkie paszczaki z tego rzędu.

🤎 „Sen – edycja jubileuszowa” Stwórz własny sen! Gracze wybierają się w podróż do świata ze snów. Czekają na nich niezwykłe krainy: niektóre jak z bajki, inne z kolei mroczne i pełne kruków. Podglądaj i przejmuj sny rywali. Celem gry jest stworzenie snu z jak najmniejszą liczbą kruków. Edycja jubileuszowa, wydana na stulecie Wydawnictwa “Nasza Księgarnia” zawiera nowe ilustracje, nowe działania kart, nowe warianty rozgrywki! Istnieje też możliwość łączenia tej edycji wydaniem normalnym.

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim 🙂

Dodaj komentarz