Kategorie
aktualności książka wiek 3

Pan Brumm wchodzi na boisko – wiek 3+

Siostrzeńcy rolnika Ryjka przygotowują się do bardzo ważnego meczu reprezentacji narodowej wydr i, żeby się sprawdzić wyzywają na pojedynek futbolowy Pana Brumma oraz jego przyjaciół. Borsuk, bóbr, jeż i nasz bohater niedźwiedź to podwórkowi kopacze piłki, natomiast wydry to profesjonalna drużyna piłkarska, więc na pierwszy rzut oka wynik meczu jest przesądzony. Czy aby na pewno? Do pierwszej połowy drużyna Pana Brumma przegrywa aż 3:0, ale w przerwie Kaszalot postanowił przedstawić swoją tajną strategię i wyjawia drużynie trzy złote zasady futbolu, dzięki którym można wygrać każdy mecz. Ciekawi jesteście co to za zasady i czy pomogą one drużynie Pana Brumma wygrać mecz? Sprawdźcie sami!
“Pan Brumm wchodzi na boisko” Daniela Nappa to książka z mądrym przekazem, pokazująca małym czytelnikom, że zawsze warto próbować i, że nie wolno się poddawać. Jest to także historia mówiąca o tym, że w każdej rywalizacji trzeba być fair wobec rywali. Gorąco polecam!