Kategorie
aktualności książka wiek 6

Po co nam ta szkoła? – wiek 6+

“Po co nam ta szkoła?” to kolejny trafiony tytuł od autorki Marty Milewskiej, który z pewnością zyska uznanie zarówno u dzieci, jak i dorosłych czytelników. Książka opowiada o przygodach Leona i jego przyjaciół, którzy stają przed zadaniem przygotowania projektu o szkole marzeń.
Historia Leona jest pełna humoru i zabawnych sytuacji, co sprawia, że czytelnikom będzie trudno oderwać się od lektury.
Największą siłą tej książki jest jednak przekaz, który kierowany jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Poprzez rozmowy Leona z rodzicami i innymi dorosłymi bohaterami, czytelnicy dowiadują się, że szkoła może być miejscem cennych doświadczeń i nauki, które przydadzą się w dorosłym życiu. To ważne przesłanie, które pomaga zrozumieć, dlaczego warto się uczyć.
Ilustracje Anki Wiklińskiej są doskonale dopasowane do tekstu i świetnie oddają emocje bohaterów oraz atmosferę szkolnych wydarzeń.
“Po co nam ta szkoła?” to książka, która angażuje czytelnika zarówno emocjonalnie, jak i intelektualnie. To opowieść, która łączy w sobie zabawę, humor oraz mądre przemyślenia, które na pewno zostaną z czytelnikami na dłużej. To również inspirująca lekcja życia i dowód na to, że nauka może być fascynującą przygodą.

Tu kupisz książkę

Autorka – Marta Milewska
Ilustracje – Anka Wiklińska
Wydawnictwo – Tatarak
Rok wydania – 2020
Oprawa – twarda
Format – 15 x 20 cm
Ilość stron – 100
Wiek – 6+

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim 🙂

Dodaj komentarz