Kategorie
aktualności

Pomóż nam wyposażyć naszą salę zabaw

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą i inicjatywą, która wniesie radość i uśmiech na twarze naszych najmłodszych gości w klubokawiarni dla dzieci Kofifi. Chcielibyśmy stworzyć jeszcze piękniejsze i ciekawsze miejsce zabaw, które będzie pełne inspirujących zabawek i aktywności dla naszych małych przyjaciół.
Dlatego też, zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie używanych, ale wciąż dobrze zachowanych zabawek do naszej sali zabaw. Każdy gest wsparcia, niezależnie od skali, przyczyni się do rozwoju i tworzenia wyjątkowego miejsca, w którym dzieci będą mogły swobodnie wyrażać swoją kreatywność, rozwijać umiejętności społeczne oraz czerpać radość z czasu spędzonego w gronie swoich rówieśników.
Jeśli posiadają Państwo zabawki, które już nie są wykorzystywane w domu, ale wciąż są w dobrym stanie, serdecznie prosimy o rozważenie możliwości przekazania ich do naszej sali zabaw. Możecie Państwo być pewni, że każda przekazana zabawka zostanie odpowiednio zabezpieczona i dostosowana do potrzeb dzieci różnych grup wiekowych.

Firmy, które chciałyby wesprzeć naszą inicjatywę, mogą również dołączyć poprzez przekazanie zabawek lub materiałowego wsparcia, które pomoże nam w stworzeniu jeszcze lepszego miejsca dla dzieciaków. Wszelkie przekazane dary zostaną wykorzystane w sposób rzetelny i widoczny dla naszych gości.
Dziękujemy z góry za Waszą życzliwość i wsparcie. Wasza pomoc pomoże nam stworzyć przestrzeń, w której dzieci będą mogły rozwijać swoje talenty i umiejętności, czerpiąc radość z wspólnego spędzania czasu.

Prosimy o kontakt z nami w celu ustalenia szczegółów dotyczących przekazania zabawek lub innych form wsparcia. Możecie się Państwo skontaktować z nami telefonicznie pod numerem +48 533 342 860 lub mailowo pod adresem manager@kofifi.pl.

Pozdrawiamy

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim 🙂

Dodaj komentarz