Kategorie
aktualności zajęcia dla dzieci

Teddy Eddie ABC – angielski dla 6 latków

Teddy Eddie ABC to kurs języka angielskiego przygotowany z myślą o ambitnych 6 latkach, które rozpoczynają naukę czytania. Nie bez powodu poziom ten zawiera w swojej nazwie pierwsze litery alfabetu. Do gier, piosenek i wesołych historyjek, dochodzi nauka globalnego czytania pierwszych słów i zdań w języku angielskim. Wciąż jednak nauka zorientowana jest na automatyzm wypowiedzi i reakcji u dziecka. Dlatego poziom Teddy Eddie ABC zakłada nacisk na rozumienie ze słuchu oraz reagowanie ruchem i ciałem na historyjki, piosenki oraz wierszyki.

Dlaczego wybrać metodę Teddy Eddie dla 6 latka?

Dzieci w wieku 5-6 lat rozpoczynają swoją szkolną przygodę lub wybierają się dopiero do zerówki. Często mają za sobą pierwsze lekcje języka angielskiego w przedszkolu. Nasi kursanci uczestniczą z kolei w zajęciach prowadzonych według kompleksowo i profesjonalnie przygotowanej metody. Lekcje opierają się na materiałach dostosowanych do wieku maluchów.

Postać misia Teddy Eddie co rusz przewija się na zajęciach w mini podręczniku, na nagraniach audio lub na kolorowych, opisanych obrazkach. Pojawia się on na zajęciach nawet osobiście w pluszowej formie. Dzieci witają się z nim i żegnają – oczywiście zawsze w języku angielskim!

Poniedziałek 17:50 – 18:35
Środa 17:50 – 18:35
Dzieci 6 lat
Zapisy +48 606 730 042
Organizator – Point SchoolSpodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim 🙂

Dodaj komentarz