Rodzina ze 141 ulicy- książka

39,99 

Informacje dodatkowe

1 w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia Beiderman, właściciel kamienicy, informuje rodzinę Vanderbeekerów, że nie przedłuży im umowy wynajmu ich mieszkania. To spada na nich jak grom z jasnego nieba.
Jak to w takich historiach bywa, wszyscy bohaterowie powinni zmobilizować swoje siły, by nie dopuścić do eksmisji. W zasadzie tak jest, ale rodzina Vanderbeekerów swój plan opiera na dość nietypowej metodzie. Sama rodzina jest inna niż reszta, ponieważ dla nich szklanka jest zawsze do połowy pełna. Vanderbeekerów wszyscy lubią. Lubią ich za naturalną dobroć, empatię, radość, optymizm, więc rodzina postanawia, że spróbuje przekonać Beidermana do siebie. Niestety nie jest to takie proste.
“Rodzina ze 141 ulicy” w świetny sposób pokazuje jak ślepa wiara w ideologie i ograniczające przekonania w konfrontacji z otwartością, tolerancją i przyjaźnią wypadają zaściankowo i mściwie. Wydawałoby się, że wynik takiej konfrontacji jest oczywisty ale…
Przeczytajcie tę książkę ze swoimi pociechami, warto pewne sprawy przemyśleć od nowa.

Autor – Karina Yan Glaser
Tłumaczenie – Dominika Pietrachowicz
Wydawnictwo – DWUKROPEK
Rok wydania – 2019
Oprawa – twarda
Ilość stron – 304
Wiek – 9+

DwukropekDwukropek

Dwukropek, nowa marka wydawnicza, zaprasza wszystkich młodych miłośników literatury w podróż pełną dobrej zabawy, fantastycznych przygód, tajemnic i… strachów!
Pod tym szyldem wydawniczym ukazują się najważniejsze i najlepsze serie współczesnej literatury dla dzieci i młodzieży, a wśród nich m.in. „Przygody Lottie Lipton”, „Zbrodnia niezbyt elegancka”, „Gustaw Gloom”, „Jak zostać pisarzem” oraz „Wielcy Odkrywcy”.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY