Autobus szkolny z sorterem

159,00 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Jest coś do odkrycia z każdej strony tego szkolnego autobusu. Nie ważne czy są to ruchome wycieraczki z klikającymi dźwiękami, nauka liczb oraz kształtów, trąbiący klakson, maluchy mogą trenować swoje zdolności motoryczne, a także rozwijać wyobraźnię oraz kreatywność. Znak stopu oraz kostki z światłami ulicznymi dają najmłodszym podstawowe zrozumienie zasad kierujących ruchem. Geometryczne kształty natomiast mogą zostać właściwie dopasowane, a następnie odzyskane z wnętrza autobusu za pomocą klapy znajdującej się na jego tyle. Zabawka edukacyjna sprawdza się doskonale nawet w małych pomieszczeniach. Ruchome koła zębate, obrotowe klocki tworzące poszczególne postacie, koraliki do przesuwania i wiele innych szczegółów zapewni najmłodszym długie godziny pełne wspaniałej rozrywki.

marka: Small Foot
wymiary: 24 x 20 x 18 cm
wielkość owalnego klocka do sortowania: 3 x 4 cm
rekomendowany wiek: 18 m+

Small FootSmall Foot

Small foot design to niemiecka marka wykreowana w 2002 roku. W jej asortymencie znajdują się zabawki dla dzieci, w tym zabawki drewniane, artykuły dekoracyjne, prezenty i wiele innych produktów dedykowanych dla maluchów jak i nastolatków. Asortyment cechuje wysoka jakość i bezpieczeństwo, co jest rezultatem stałego, bezpośredniego kontaktu z firmami w krajach, w których odbywa się produkcja zabawek jak i długoletnia współpraca. Nadzór sprawuje dział kontroli jakości. Zabawki są także testowane przez niezależne jednostki badawcze.

Do produkcji zabawek używane jest drewno o wysokiej jakości uzyskiwane z ponownego zalesienia. Wszystkie zabawki odpowiadają Europejskim Normom Bezpieczeństwa EN 71. Pakowane są w kartoniki produkowane z certyfikowanego materiału FSC. W ten sposób small foot design przyczynia się do ochrony zasobów leśnych.

Small foot design to marka pochodząca z firmy, która jest zaopatrywana zieloną energią elektryczną z kolektorów słonecznych umieszczonych na dachach budynków, natomiast korespondencja przesyłana na terenie kraju jest zgodna z metodą GoGreen. Firmowe foldery produkowane są z makulatury sortowanej, pochodzącej z prywatnych gospodarstw domowych.

Zabawki small foot design dostarczają dzieciom mnóstwo dobrej, kreatywnej zabawy. Przyczyniają się do rozwoju zmysłów słuchu, wzroku, dotyku, zdolności motorycznym oraz koordynacji ruchu dziecka. Celem działania marki small foot design jest idea: “życie idzie w parze z nauką: zabawki pomagają w dorastaniu”.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY