Brzechwa dzieciom. Dzieła wszystkie. Bajki - książka

69,90 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Bajki Brzechwy, cudownie wydane przez Naszą Księgarnię, zapraszają do dzieciaki do świata magii, cudownych postaci i mądrych wartości. To zbór wszystkich bajek jakie napisał mistrz Brzechwa. Czytając je powróciłem do dzieciństwa, jego zapachów i wspomnień. Uwielbiałem jak mama czytała mi Pana Soczewkę na księżycu, Baśń o stalowym jeżu, czy Pchłę Szachrajkę. Jeżeli jeszcze nie macie tej książki to nie ma na co czekać, musicie ją mieć!

Autor – Jan Brzechwa
Ilustracje – Jola Richter – Magnuszewska
Wydawnictwo – NASZA KSIĘGARNIA
Rok wydania – 2016
Oprawa – twarda
Format – 19,5 x 25,4 cm
Ilość stron – 347
Wiek – 4+

Nasza KsięgarniaNasza Księgarnia

“Nasza Księgarnia” powstała w 1921 roku i dziś jest jednym z najstarszych wydawnictw w Polsce. W okresie międzywojennym wydawnictwo specjalizowało się głównie w publikacji podręczników szkolnych, książek metodycznych dla nauczycieli, a także pięknie oprawionych i lustrowanych książek dla dzieci. Atutem wydawnictwa było to, że oferowało atrakcyjne dla ówczesnych czytelników wydania w korzystnych cenach. Wydawnictwo istniało także w okresie wojny, przystosowując swoją działalność do pracy konspiracyjnej. Po wojnie „Nasza Księgarnia” była wydawnictwem państwowym.

Z wydawnictwem związanych było wielu wybitnych autorów, m.in. Jan Brzechwa, Janusz Domagalik, Irena Tuwim, czy Wanda Chotomska. Od 1992 roku wydawnictwo jest firmą prywatną. „Nasza Księgarnia” przybliża czytelnikom zarówno klasyczne dzieła polskich pisarzy, jak i najciekawsze tytuły zagraniczne. W ofercie wydawnictwa znajdują się także podręczniki szkolne. Wydawnictwo jako jedyne posiada prawa do publikacji w języku polskim takich tytułów, jak “Kubuś Puchatek”, “Chatka Puchatka”, „Muminki” oraz książek Astrid Lindgren.

Współcześnie „Nasza Księgarnia” współpracuje z doświadczoną kadrą i cenionymi autorami. Publikacje wydawnictwa cechują się nie tylko doskonałą jakością, ale także nowoczesnymi formami, które bez trudu zaspokajają potrzeby wymagających czytelników.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY