Co kryje ciało? - książka

54,00 

Informacje dodatkowe

2 w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Zawsze przychodzi taki etap u dzieciaków, że bardzo ich interesuję, co takiego ludzie mają w środku i jak to działa? Pojawia się tysiąc pytań, a dlaczego serce bije, ile mamy kości, skąd się bierze krew, gdzie są nerki, a jak wyglądają mięśnie itp. Co wtedy robić z takim natłokiem głodu wiedzy? Sięgamy po książkę Ainy Bestard “Co kryje ciało?”. Dzięki sprytnemu zastosowaniu kolorowych filtrów Wasze pociechy wkroczą w ciekawy świat ludzkiego ciała. Obejrzą mózg, dowiedzą się jak działa serce, którędy płynie krew, dlaczego mamy kręgosłup, jakie mamy kości oraz wiele innych ciekawych rzeczy. Dodatkową atrakcją książeczki jest plakat, z którego dzieciaki dowiedzą się czym różnią się od siebie chłopcy i dziewczynki pod kątem budowy ciała.

Autor – Aina Bestard
Ilustracje – Aina Bestard
Tłumaczenie – Monika Lutz
Wydawnictwo – TATARAK
Rok wydania – 2017
Oprawa – twarda
Format – 27 x 28.7 cm
Ilość stron – 24 strony
Wiek – 5+

TatarakTatarak

W ofercie Wydawnictwa Tatarak znajdują się przede wszystkim książki dla młodych, a nawet dla najmłodszych czytelników. Starannie dopracowane zarówno pod kątem treści, jak i warstwy graficznej!
Wydawnictwo Tatarak powstało w roku 2007. Pierwszą książką, która ukazała się jego nakładem, był “Wilczek” z ilustracjami Józefa Wilkonia. Dzisiaj w katalogu wydawnictwa jest już około 50 pozycji. Wszystkie zostały przygotowane z ogromną dbałością o szczegóły. Z pewnością wielu rodziców, a także ich dzieci kojarzy serię dla najmłodszych “Moja pierwsza książka o…”. To właśnie dzięki pracy autorów i redaktorów Tataraku książeczki te cieszą się tak ogromną popularnością i uznaniem.

Nakładem wydawnictwa Tatarak ukazują się książki takich autorów jak: Ali Mitgutsch, Eric Carle, Dimiter Inkiow, Katarzyna Bogucka, Leo Lionni, Max Kruse, Paweł Pawlak, Siri Kolu i innych. Są to przede wszystkim publikacje przeznaczone dla dzieci oraz dla młodzieży. Ich tematyka odnosi się wprost do świata młodego czytelnika. Publikacje dostosowane są do potrzeb i możliwości dziecięcego czytelnika. Jeśli zatem szukasz książkowego prezentu dla swojej pociechy, zapoznaj się z poniższą listą produktów.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY