Czerwony Kapturek

75,00 

Informacje dodatkowe

2 w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Czy ktoś może sobie wyobrazić dzieciństwo bez bajki o Czerwonym Kapturku? Historia małej dziewczynki spacerującej do babci przez las i złowieszczego wilka to jedna z najbardziej znanych baśni. Po raz  opisana została przez Charles’a Perraulta w 1697 roku w książce Bajki Babci Gąski.
Czerwony Kapturek może stać się małą przyjaciółką Waszych pociech. Każdy maluch dzięki ukochanej przytulance ma szansę rozwijać potrzebę opiekowania się kimś bliskim, małym i bezbronnym. To również ktoś ważny, który niesie pociechę zawsze wtedy, kiedy Wasz brzdąc tego potrzebuje. Lalka jest ręcznie uszyta z wyjątkową starannością, z najlepszych gatunkowo materiałów.

Czerwony Kapturek na stałe zagościł na wystawie w Muzeum Narodowym w Warszawie w Galerii Wzornictwa Polskiego.

marka: Kalimba
wiek rekomendowany: 3+
wymiary produktu: wysokość 34 cm szerokość 18 cm
materiał: 95% bawełna, 4% poliester, 1% elastan
czyszczenie: prać ręcznie, suszyć w poziomie, max 30°

KalimbaKalimba

To firma, która nie tworzy działów i kolorów przeznaczonych dla chłopców lub dziewczynek. Ich zabawki mają być uniwersalne i mogą być przekazywane z siostry na brata i z brata na siostrę. Zabawki wykonane są z naturalnych materiałów i produkowane w niewielkich seriach. Zabawki produkowane są w Polsce na zasadach fair trade. Co do zasady mają mieć proste kształty, wyraziste kolory i przyjemne w dotyku materiały, po to aby rozwijać wyobraźnię dzieci i pobudzać ich fantazję.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY