Czołg Mark V 364-1 - skala 1/35

40,00 

Informacje dodatkowe

4 w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Czołg Mark V – ulepszona wersja brytyjskiego czołgu Mark IV. Użyty w akcji dopiero pod koniec I wojny światowej w 1918. Okazał się mniej zawodny i łatwiejszy w obsłudze niż wcześniejsze modele. Po raz pierwszy zastosowano dwustopniowe mechanizmy planetarne skrętu, dzięki którym czołgiem mogła kierować 1 osoba. Wprowadzono także wieżę obserwacyjną dla dowódcy.
Model z kartonu składa się bez nożyczek i kleju. Wszystkie części są wstępnie przycięte. Obie strony elementów mają jasną, dobrze nadrukowaną grafikę. Elementy wykonane są z tektury o grubości 0,2-0,5 mm, grafika natomiast nadrukowana jest po obu stronach modelu.

Wymiary: 24 x 12 x 8

Parametry:
Materiał tektura introligatorska (0,2-0,5 mm)
Ilość elementów: 64
Stopień trudności: 3/5
Wiek 9+

UMBUMUMBUM

Firmę tworzy grupa pasjonatów: plastyków, grafików, konstruktorów, informatyków. UMBUM specjalizuje się w tworzeniu zabawek i modeli z kartonu. Kartonu różnej grubości. Ogólnie dostępnych jest ok. 500 różnych modeli i zabawek. Przeznaczone są zarówno dla dzieci jak i hobbystów, dla każdego od trzeciego roku życia wzwyż. Charakterystyczną rzeczą wyróżniającą UMBUM jest to, że przy składaniu modeli nie używa się kleju i nożyczek.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY