Czy mogę się przytulić? - książka

34,90 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

“Czy mogę się przytulić” Eoina McLaughlina to świetna książka o uczeniu tolerancji dla najmłodszych. Opowieść ma dwóch bohaterów, żółwia i jeża, którzy bardzo pragną, żeby je ktoś przytulił. Niestety żadne napotkane zwierzątko nie chce spełnić tej prośby wymyślając na poczekaniu jakąś wymówkę. Każde z nich boi się ukłucia kolcami jeża albo zranienia o twardą skorupę żółwia. Dopiero kiedy jeż i żółw spotykają się, wszystko się zmienia. Okazuje się, że kolce nie przeszkadzają twardemu pancerzowi i Jeż oraz Żółw mogą się wreszcie przytulić!
Wzruszająca historia, która w niezwykle prosty i zrozumiały dla dzieci sposób pokazuje czym jest bliskość i dlaczego tak ważne jest przytulanie.

Autor – Eoin McLaughlin
Ilustracje – Polly Dunbar
Tłumaczenie – Zofia Raczek
Wydawnictwo – MAMANIA
Rok wydania – 2019
Oprawa – twarda
Format – 25 x 25
Ilość stron – 56
Wiek – 3+

MamaniaMamania

Wydawnictwo Mamania powstało z myślą o tych wszystkich, dla których rodzicielstwo to jedna z najważniejszych przygód życia. Narodziny dziecka to wielka zmiana, piękne momenty, ale i ogromne wyzwanie. Wydawane są książki, które skłaniają do refleksji, wspierają świadome rodzicielstwo i inspirują do własnych poszukiwań. Wśród ich autorów czytelnicy znajdą Williama i Marthę Searsów, Harveya Karpa, Lawrence’a Cohena, Carlosa Gonzaleza. To nasze wydawnictwo spopularyzowało w Polsce metodę BLW, wydając książki z serii „Bobas lubi wybór”.

Z sukcesem wydawane są również książki polskich autorów, takich jak Agnieszka Stein, Aleksandra Charęzińska czy „AlaAntkowe BLW” autorstwa popularnych blogerek kulinarnych. Wydawnictwo Mamania to też dobre serie dla dzieci oraz piękne pozycje dla najmłodszych czytelników. W Mamanii dzieci znajdą uwielbianą serię o przygodach Złego Kocurka, piękne kartonowe książki gwiazdy francuskiej ilustracji młodego pokolenia Hectora Dexeta oraz nową serię Martina Widmarka – „Upiorna Agentka Nelly Rapp”.

Ich pozycje doczekały się wielu nagród, w tym wyróżnienia przyznawanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka (dla „Bobas lubi wybór” Gill Rapley i Tracey Murkett), Nagrody Głównej w konkursie Promotorzy Debiutów organizowanym przez Instytut Książki i Fundację Tygodnika Powszechnego (dla „Domu na Wschodniej” Sabiny Jakubowskiej). Trzykrotnie nagradzano je też w plebiscycie magazynu „Dziecko” (nagrody dla „Dziecka z bliska” Agnieszki Stein oraz „Poradnika dla zielonych rodziców” Magdy Targosz i Reni Jusis).

Wydawnictwo Mamania istnieje od 2010 roku. Od 2014 roku w związku z rozwojem wydawnictwa funkcjonuje jako Grupa Wydawnicza Relacja sp. z o.o. Założycielką i prezeską wydawnictwa jest Anna Zdrojewska-Żywiecka.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY