Dorastanie - książka

29,90 

Informacje dodatkowe

3 w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

“Dorastanie” Libby Walden to piękna książka o etapach życia. Pokazuje młodym czytelnikom czym jest dorastanie, od narodzin, aż do śmierci. Sami wiemy, że czasami nie jest to łatwy temat do dyskusji z naszymi dziećmi. Oczywiście najwięcej emocji budzą wówczas etapy starości i śmierci. Dla maluchów jest to abstrakcja.
“Dorastanie” to książka, która w mądry i ciekawy sposób pomoże Wam porozmawiać z pociechami, czym to dorastanie jest, jak je można rozumieć, co jest ważne na każdym etapie jego rozwoju? Libby Walden używając pięknych metafor przybliża dzieciom koleje ludzkiego losu. W łagodny sposób przeprowadza je przez etapy życia pokazując je z różnych perspektyw. Jednak, aby cieszyć się w pełni walorami tej książeczki, nie można jej tak po prostu przekartkować. Znaczenia i słowa użyte w wierszowanym teksie wymagają skupienia i wytłumaczenia pociechom ich znaczenia. Mimo to nie zrażajcie się, ta książka przez swoją prawdziwość na pewno zostanie w pamięci Waszych dzieci.

Autor – Libby Walden
Ilustracje – Richard Jones
Tłumaczenie – Barbara Supeł
Wydawnictwo – ZIELONA SOWA
Rok wydania – 2018
Oprawa – twarda
Format – 12 x 30,6 x 23,7 cm
Ilość stron – 32
Wiek – 4+

Zielona SowaZielona Sowa

Wydawnictwo Zielona Sowa istnieje na rynku wydawniczym od 1995 roku. Ich publikacje są też doceniane, wyróżniane i nagradzane w wielu prestiżowych konkursach, takich jak Książka Roku Polskiej Sekcji IBBY, Nagroda Literacka m.st. Warszawy, konkurs „Słoneczniki”, Nagrody „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI”.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY