Drewniana książeczka "Straż pożarna"

48,00 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Ciekawe opowieści przedstawiające zdarzenia z nowej perspektywy pozwalają maluchom dokonywać przełomowych odkryć i rozwijać swoją wyobraźnię oraz kreatywność.

Drewniana książka dla dzieci z figurkami Przygody strażackiej brygady Small Foot Design posiada pięknie ilustrowane strony zachęcające najmłodszych do fantazjowania i tworzenia własnych, niepowtarzalnych historii. Zabawa polegająca na wymyślaniu własnej fabuły i przedstawianiu jej innym sprawia dzieciom wielką frajdę, jednocześnie w naturalny sposób rozwija ich umiejętności.

Książeczki dla dzieci Small Foot Design to doskonały prezent na roczek, będący jednocześnie wspaniałą zabawką również w przypadku starszych maluchów. Przygody strażackiej brygady to komplet wykonany z drewna, w jego skład wchodzą 2 tematyczne figurki pojazdów, które można przymocować do tylnej okładki za pomocą rzepów.

wymiary książki: 18 x 15 x 2 cm
rozmiar figurki: 12 x 7 x 1 cm
wiek: 12m+

Small FootSmall Foot

Small foot design to niemiecka marka wykreowana w 2002 roku. W jej asortymencie znajdują się zabawki dla dzieci, w tym zabawki drewniane, artykuły dekoracyjne, prezenty i wiele innych produktów dedykowanych dla maluchów jak i nastolatków. Asortyment cechuje wysoka jakość i bezpieczeństwo, co jest rezultatem stałego, bezpośredniego kontaktu z firmami w krajach, w których odbywa się produkcja zabawek jak i długoletnia współpraca. Nadzór sprawuje dział kontroli jakości. Zabawki są także testowane przez niezależne jednostki badawcze.

Do produkcji zabawek używane jest drewno o wysokiej jakości uzyskiwane z ponownego zalesienia. Wszystkie zabawki odpowiadają Europejskim Normom Bezpieczeństwa EN 71. Pakowane są w kartoniki produkowane z certyfikowanego materiału FSC. W ten sposób small foot design przyczynia się do ochrony zasobów leśnych.

Small foot design to marka pochodząca z firmy, która jest zaopatrywana zieloną energią elektryczną z kolektorów słonecznych umieszczonych na dachach budynków, natomiast korespondencja przesyłana na terenie kraju jest zgodna z metodą GoGreen. Firmowe foldery produkowane są z makulatury sortowanej, pochodzącej z prywatnych gospodarstw domowych.

Zabawki small foot design dostarczają dzieciom mnóstwo dobrej, kreatywnej zabawy. Przyczyniają się do rozwoju zmysłów słuchu, wzroku, dotyku, zdolności motorycznym oraz koordynacji ruchu dziecka. Celem działania marki small foot design jest idea: “życie idzie w parze z nauką: zabawki pomagają w dorastaniu”.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY