Gabinet dentystyczny

130,00 

Informacje dodatkowe

Wymiary 23,2 × 18,2 × 9 cm

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Gabinet dentystyczny
Oj! Próchnica jak nic! Doktorze, borujemy i wypełniamy! Jeden ząb jest niestety do wyrwania! Obcęgi proszę!

Dzieci uwielbiają zabawę w lekarza, weterynarza i dentystę. Niewątpliwie z przyjemnością odgrywają role, które podpatrzą u dorosłych w zabawie lub życiu codziennym.
Plan Toys stworzył wymarzoną zabawkę – szczękę, która wymaga leczenia oraz akcesoria prawdziwego dentysty! Ale bierzmy się do pracy, bo w kolejce czeka pan Miś! Tylko bez paniki – dla wrażliwych pacjentów mamy znieczulenie!

Zestaw jest pełen przydatnych narzędzi. W skład wchodzą zęby do leczenia i plombowania, w związku z tym zabawka może przygotować dzieci na pierwszą wizytę u dentysty i nauczyć je, dlaczego warto troszczyć się o zdrowe ząbki. W pojemnej kosmetyczce, którą można założyć na pas znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria do leczenia zębów.

marka: Plan Toys
wiek rekomendowany: 3+
wymiary zabawki: 14 x 22.5 x 4 cm
wymiary opakowania: 18.2 x 9 x 23.2 cm

 

Plan ToysPlan Toys

Firma PlanToys założona została w 1981 r. jako pionier w stosowaniu drewna kauczukowego do produkcji zabawek. Od tego czasu tworzy zabawki, które inspirują wyobraźnię dzieci oraz wspierają ich rozwój intelektualny i fizyczny. Firma jest także doskonałym przykładem, że możliwe jest utrzymanie najwyższych norm jakości przy jednoczesnym dążeniu do ekologicznej i społecznej odpowiedzialności za wytworzone produkty.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY