Gra dla najmłodszych "Króliczki"

100,00 

Informacje dodatkowe

Wymiary 21,5 × 21,5 × 5 cm

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Gra dla najmłodszych dzieci
Małe króliczki są łakome, aby móc je złapać, trzeba najpierw zebrać marchewki i groszek, ale uważaj na liska który się czai!

Zasady gry
Przygotowanie
Każdy gracz bierze jedną plansze i kładzie ją przed sobą. Karty są przetasowane i położone zakryte w stosik w centrum graczy. Żetony i 6 króliczków są położone obok stosiku.

Przebieg gry
Najmłodszy gracz zaczyna, potem gramy na zmianę. Gracz wyciąga kartę i przeprowadza odpowiednią akcję:

 • Żeton z marchewką – Dobry zbiór: Gracz bierze żeton “marchewka” i kładzie go na planszy. Jeśli ma 3 marchewki, to nie ma już miejsca i nic się nie dzieje.
 • Żeton z groszkiem – Dobry zbiór: Gracz bierze żeton “groszek” i kładzie go na planszy. Jeśli ma już 3 groszki, nie ma już miejsca i nic się nie dzieje.
 • Żeton z króliczkiem i marchewką – Mniam, marchewka! Jeśli ma przynajmniej jeden żeton ” marchewka” na swojej planszy, gracz bierze króliczka i kładzie go na planszy. Jeśli nie, nic się nie dzieje.
 • Żeton z króliczkiem i groszkiem – Mniam, groszek! Jeśli ma przynajmniej jeden żeton “groszek” na swojej planszy, gracz bierze króliczka i kładzie go na swojej planszy. Jeśli nie, nic się nie dzieje.
 • Żeton z liskiem – Uwaga, lisek nadchodzi! Gracz musi zabrać króliczka ze swojej planszy, na środek stołu. Jeśli nie ma króliczka na swojej planszy, nic się nie dzieje.
  Zestaw zawiera: 2 plansze, 22 karty, 6 króliczków, 6 żetonów groszków, 6 żetonów marchewek.Wiek: 2,5-5 lat
  Ilość graczy: 2
  Czas trwania: ok 10 minutproducent: DJECO
  wiek rekomendowany: + 2,5 lat
  materiał: karton, plastik
DJECODJECO

Djeco — zabawki dla dzieci

W naszym sklepie z zabawkami dla dzieci proponujemy wyjątkowe produkty francuskiej marki Djeco, która słynie z tworzenia unikalnych zabawek rozwijających wyobraźnię i wzbudzających zainteresowanie najmłodszych. Djeco w swojej ofercie posiada ogromną ilość zabawek edukacyjnych dla maluchów w różnym wieku. Każda z nich wyróżnia się ciekawym wzornictwem, żywą kolorystyką oraz dbałością o wykończenia. Wszystkie zabawki marki Djeco spełniają też europejskie normy bezpieczeństwa.

Djeco — wyjątkowe zabawki, które cieszą się zaufaniem rodziców

Kolorowe zestawy kreatywne, drewniane klocki konstrukcyjne, puzzle, magnezy, naklejki, zestawy artystyczne do robienia biżuterii, instrumenty, gry zręcznościowe — wybór zabawek Djeco jest naprawdę ogromny! Gwarantujemy, że każda z nich dostarczy nie tylko wiele frajdy i wiele godzin świetnej rozrywki dla całej rodziny, ale będzie też stymulować intelekt najmłodszych.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY