Kocyk/przytulanka dla niemowląt "Miś koala"

65,00 

Informacje dodatkowe

Wymiary 32 × 16,5 × 5 cm

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Uroczy kocyk- przytulanka dla niemowląt, który doskonale mieści się w objęciach i dłoniach dziecka. Może być stosowany od urodzenia.

Idealny pierwszy przyjaciel. Miękki i przyjemny.

Zróżnicowane w dotyku materiały, obszycia, szwy, metka i uroczy szeleszczący listek dostarczą maleństwu pożytecznych bodźców sensorycznych.

producent: B.toys
wiek rekomendowany: + 0 miesięcy
Wymiary: kocyk 32cm x 32cm plus głowa 14,5cm (zabawka 32cm x 21cm x 5cm), opakowanie 32cm x 16,5cm x 5cm

Uwaga: w myśl zasady “Bądźmy EKO” opakowanie zostało przez producenta zredukowane do minimum.

 

B.toysB.toys

Zabawki z intrygującym znaczkiem B. urzekają nie tylko ciekawym designem, zaskakującymi kształtami i kolorami, ale również jakością surowców, pomysłowością wykonania, bogactwem funkcji, a nawet stylem opakowania. Całości przyświeca motto B.you – bądź sobą. Kanadyjski producent podkreśla w ten sposób jak cenna jest różnorodność – charakterów, preferencji, osobowości i talentów naszych dzieci.
B.toys to zabawki inspirujące indywidualność. Kreatywne, inteligentne, urocze. W sam raz dla tych, którzy szukają “czegoś więcej”.
Co szalenie istotne, zabawki B. wykonane są z bezpiecznych, nietoksycznych surowców wysokiej jakości. Kanada jest jedynym krajem, który całkowicie wyeliminował użycie ftalanów i toksycznego składnika o nazwie bisfenol A (BPA).
Za swoje walory pro-rozwojowe zabawki B. zdobyły szereg prestiżowych wyróżnień w Kanadzie i USA. Zostały docenione wieloma nagrodami również w Polsce.
Kreatywne, stymulujące sensorycznie, pozbawione ftalanów, obsypane prestiżowymi nagrodami, WYJĄTKOWE ZABAWKI – INNE NIŻ WSZYSTKIE. Polecane również do celów terapeutycznych.

Nowość!

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY