Kolorowy tor kulkowy deluxe

185,00 

Informacje dodatkowe

Wymiary 38 × 23 × 7 cm

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

 

Kolorowy tor kulkowy Deluxe, Plan Toys
Jak ustawić przęsła aby kulka bez zatrzymywania się toczyła się po torze? Bardzo charakterystyczny jest sam układ kulodromu – schodkowy. Dzięki temu poruszająca się kuleczka wydaje specyficzny dźwięk – stuknięcie. Małe nachylenie przęseł sprawia, że można bacznie obserwować kulkę, puszczać jedną za drugą czy nawet kilka na raz.

Kulodrom – tor kulkowy, pobudza wyobraźnię. Pomaga w ćwiczeniu sprawności manualnej dziecka oraz rozbudza jego kreatywność. Budowanie, wytwarzanie czegoś nowego daje dziecku wiele radości.
Zabawy tego typu doskonalą rozwój spostrzegawczo-ruchowy. Wyzwalają pomysłowość, wdrażają do skupienia uwagi, uczą obserwacji.

marka: Plan Toys
wiek rekomendowany: 3+
wymiary zabawki: 24 cm (wysokość najwyższej podstawy)
wymiary opakowania: 38 x 23 x 7 cm

Plan ToysPlan Toys

Firma PlanToys założona została w 1981 r. jako pionier w stosowaniu drewna kauczukowego do produkcji zabawek. Od tego czasu tworzy zabawki, które inspirują wyobraźnię dzieci oraz wspierają ich rozwój intelektualny i fizyczny. Firma jest także doskonałym przykładem, że możliwe jest utrzymanie najwyższych norm jakości przy jednoczesnym dążeniu do ekologicznej i społecznej odpowiedzialności za wytworzone produkty.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY