Konik morski - książka

32,00 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Kolejny bestseller Erica Carla dla maluchów na naszym rynku. Jak zwykle sporo w nim się dzieje.
Głównym bohaterem historii jest Tata Konik Morski, który wędruje po głębinach oceanów z jajeczkami, złożonymi przez Mamę w specjalnej torbie na jego brzuszku. Opiekując się powierzonymi maleństwami Tata Konik Morski spotyka pod wodą innych tatusiów, którzy wielką troską opiekują się swoimi dziećmi. Nasz bohater musi również uważać, ponieważ na swojej drodze spotyka dobrze maskujące się zwierzęta, które mogą być niebezpieczne dla konika morskiego.
„Konik morski” Erica Carle’a to jedna z najładniejszych książek dla najmłodszych. Magiczne ilustracje, żywe kolory, strony z barwnymi zafoliowanymi okienkami, z pewnością spodobają się Waszym maluchom. Gorąco polecam.

Autor – Eric Carle
Ilustracje – Eric Carle
Tłumaczenie: Monika Perzyna
Wydawnictwo – TATARAK
Rok wydania – 2018
Oprawa: twarda, książka kartonowa
Format: 12.6 x 17.8 cm
Ilość stron – 34
Wiek – 1+

TatarakTatarak

W ofercie Wydawnictwa Tatarak znajdują się przede wszystkim książki dla młodych, a nawet dla najmłodszych czytelników. Starannie dopracowane zarówno pod kątem treści, jak i warstwy graficznej!
Wydawnictwo Tatarak powstało w roku 2007. Pierwszą książką, która ukazała się jego nakładem, był “Wilczek” z ilustracjami Józefa Wilkonia. Dzisiaj w katalogu wydawnictwa jest już około 50 pozycji. Wszystkie zostały przygotowane z ogromną dbałością o szczegóły. Z pewnością wielu rodziców, a także ich dzieci kojarzy serię dla najmłodszych “Moja pierwsza książka o…”. To właśnie dzięki pracy autorów i redaktorów Tataraku książeczki te cieszą się tak ogromną popularnością i uznaniem.

Nakładem wydawnictwa Tatarak ukazują się książki takich autorów jak: Ali Mitgutsch, Eric Carle, Dimiter Inkiow, Katarzyna Bogucka, Leo Lionni, Max Kruse, Paweł Pawlak, Siri Kolu i innych. Są to przede wszystkim publikacje przeznaczone dla dzieci oraz dla młodzieży. Ich tematyka odnosi się wprost do świata młodego czytelnika. Publikacje dostosowane są do potrzeb i możliwości dziecięcego czytelnika. Jeśli zatem szukasz książkowego prezentu dla swojej pociechy, zapoznaj się z poniższą listą produktów.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY