Łatwo być miłym - książka

36,00 

Informacje dodatkowe

1 w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

„Łatwo być miłym!” Francesca Pirrone to przesympatyczna, pełna uroku i pozytywnych emocji historia dla najmłodszych czytelników. Główny bohater prosiaczek wraz z przyjaciółmi przekonują dzieci, że każdy z może być miły i serdeczny. Zwierzątka pokazują, że warto okazywać cierpliwość, pomagać innym, być troskliwym i empatycznym, dziękować za okazaną pomoc, a także dbać o otoczenie. Przekonują, że takie czynienie dobra otwiera serca u innych i w wielu trudnych sytuacjach niesie pomoc komuś, kto jest w potrzebie.
„Łatwo być miłym!” to uboga w słowa, ale bogata w treści książeczka. Francesca Pirrone uchwyciła w prostych rysuneczkach sedno emocji jakie towarzyszą nam i naszym pociechom w życiu. Jest to opowieść, która podsuwa pomysły do rozpoczęcia ważnych rozmów, które mogą już od najmłodszych lat kształtować wrażliwość Waszych dzieci i być drogowskazem wartości i zachowań w ich relacjach z innymi. Gorąco polecam!

Autor – Francesca Pirrone
Ilustracje – Francesca Pirrone
Tłumaczenie – Katarzyna Radziwiłł
Wydawnictwo – Muchomor
Rok wydania – 2021
Oprawa – twarda
Format – 12 x 19,8 x 15,9 cm
Ilość stron – 28
Wiek – 2+

MuchomorMuchomor

Muchomor od 18 lat wydaje książki dla dzieci dbając o wysoki poziom artystyczny, literacki i edytorski. Współpracują z najlepszymi autorami, ilustratorami i grafikami, a ich książki otrzymują najwyższe wyróżnienia (Bologna Ragazzi Award, Złote Jabłko, Książka Roku IBBY).

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY