Kostka sensoryczna

98,00 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Ta magiczna kostka jest pełna tajemnic. Każda ścianka tej niezwykłej maskotki to nowe odkrycia dla maluszka.

Kostka jest wykonana z wielu różnych materiałów, o różnej strukturze i fakturze, żeby dostarczyć dziecku maksymalnie dużo wrażeń dotykowych. Jedne materiały są sztywniejsze, inne bardziej miękkie. Są materiały delikatne i miłe w dotyku jak i nieco bardziej twarde i szorstkie. Na jednej ze ścianek materiał jest zupełnie śliski, a na innej szeleszczący. Dotykanie i ugniatanie tej kostki dostarczy maluchowi wiele radości.

Ale to nie wszystko. Każda ze ścianek ma dodatkową atrakcję w postaci innego zapięcia. Jest zamek błyskawiczny, są rzepy, zatrzaski, guziczki, sznurówka oraz klamra. Po otwarciu niektórych zapięć pojawia się kolejna atrakcja. Np. po odpięciu klamry ukazuje się kieszonka z przezroczystą ścianką, za którą można schować np. zdjęcie mamy. Odpięcie guziczków uwalnia kwiatuszki-frędzelki na tasiemkach. Zatrzaski odkrywają ściankę w innym kolorze.

A jakby tego było mało we wnętrzu kostki kryje się dzwoneczkowa grzechotka, wydająca przyjemne, delikatne dźwięki.

Ta wspaniała magiczna kostka pozwoli maluchom na ćwiczenie umiejętności motorycznych, sprawności paluszków i koordynacji rączka-oko. Dzięki wielu użytym materiałom dostarczy bogatych bodźców dotykowych, a intensywne kolory pobudzą oczka i mózg maluszka. Małe rączki, oczka i główka nabiorą dzięki tej kostce zręczności i sprawności!

Maskotka jest starannie uszyta z wysokiej jakości materiałów i oczywiście znakomicie nadaje się do przytulania. Świetna propozycja na sympatyczny prezent.

Zabawkę można prać ręcznie.

Cechy:

  • Wymiary: 16 x 16 x 16 cm
  • Opakowanie: kolorowy karton
  • Płeć: dla chłopca i dziewczynki
  • Kategoria wiekowa: 0+
  • Materiał: tkanina, inne/różne
  • Marka: Small foot
  • Symbol: LEG-5515
  • Certyfikaty: CE, EN 71
Small FootSmall Foot

Small foot design to niemiecka marka wykreowana w 2002 roku. W jej asortymencie znajdują się zabawki dla dzieci, w tym zabawki drewniane, artykuły dekoracyjne, prezenty i wiele innych produktów dedykowanych dla maluchów jak i nastolatków. Asortyment cechuje wysoka jakość i bezpieczeństwo, co jest rezultatem stałego, bezpośredniego kontaktu z firmami w krajach, w których odbywa się produkcja zabawek jak i długoletnia współpraca. Nadzór sprawuje dział kontroli jakości. Zabawki są także testowane przez niezależne jednostki badawcze.

Do produkcji zabawek używane jest drewno o wysokiej jakości uzyskiwane z ponownego zalesienia. Wszystkie zabawki odpowiadają Europejskim Normom Bezpieczeństwa EN 71. Pakowane są w kartoniki produkowane z certyfikowanego materiału FSC. W ten sposób small foot design przyczynia się do ochrony zasobów leśnych.

Small foot design to marka pochodząca z firmy, która jest zaopatrywana zieloną energią elektryczną z kolektorów słonecznych umieszczonych na dachach budynków, natomiast korespondencja przesyłana na terenie kraju jest zgodna z metodą GoGreen. Firmowe foldery produkowane są z makulatury sortowanej, pochodzącej z prywatnych gospodarstw domowych.

Zabawki small foot design dostarczają dzieciom mnóstwo dobrej, kreatywnej zabawy. Przyczyniają się do rozwoju zmysłów słuchu, wzroku, dotyku, zdolności motorycznym oraz koordynacji ruchu dziecka. Celem działania marki small foot design jest idea: “życie idzie w parze z nauką: zabawki pomagają w dorastaniu”.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY