Mądre Zwierzęta. Sprytne stworzenia w królestwie zwierząt - książka

54,90 

Informacje dodatkowe

2 w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Mądre Zwierzęta. Sprytne stworzenia w królestwie zwierząt” Michaela Hollanda, Daniela Olejnikova to fascynująca podróż do świata zwierząt, które zadziwiają swoją inteligencją i sprytem.
Autorzy, poprzez przykłady takich spryciarzy jak szopy pracze, wiewiórki, ośmiornice, delfiny, słonie, kałamarnice, szczury, szympansy i wiele innych, odkrywają przed czytelnikami fascynujący świat zwierząt. Dowiemy się, że koty mają świetną pamięć, a orangutany potrafią uczyć się nowych języków. Książka pokazuje, że zwierzęta są zdolne do niesamowitych rzeczy, które mogą nas zaskoczyć i zafascynować.
Jednym z kluczowych tematów poruszanych w książce jest pytanie, czy inteligencja to to samo, co mądrość? Autorzy prowadzą czytelników przez różne przykłady, które pomagają zrozumieć, jak zwierzęta wykorzystują swoją inteligencję do przystosowywania w zmieniających się warunków życia. To inspirujące przemyślenia, które mogą zachęcić młodych czytelników do refleksji nad relacjami między zwierzętami a środowiskiem, w którym żyją.
Książka nie jest jednak tylko źródłem wiedzy, ale także ciekawą lekturą. Autorzy prezentują, jak różne gatunki zwierząt bawią się i komunikują, co wzbogaca naszą wizję świata przyrody. Ilustracje i opisy są starannie dobrane, aby jeszcze bardziej przybliżyć czytelnikom różnorodność fauny.
Mądre Zwierzęta. Sprytne stworzenia w królestwie zwierząt” to nie tylko książka edukacyjna, ale także inspirująca opowieść o tym, jak niesamowity jest świat przyrody. Zachęcam do sięgnięcia po nią, zarówno małych, jak i dużych miłośników zwierząt, ponieważ każdy znajdzie w niej coś fascynującego do odkrycia.

Autor i ilustracje – Michael Holland, Daniela Olejnikova
Wydawnictwo – Kropka
Rok wydania – 2023
Oprawa – twarda
Format – 30 x 1 x 24 cm
Ilość stron – 64
Wiek – 6+

KropkaKropka

KROPKA, najmłodsze dziecko wydawnictwa Marginesy, powstała w styczniu 2020 roku.

KROPKA jest imprintem, w ramach którego wydawane są mądre i pomysłowe książki dla dzieci, pięknie ilustrowane, takie, które pobudzają ciekawość, próbują odpowiedzieć na dziecięce pytania, zachęcają do nieszablonowego myślenia, rozwijają wyobraźnię, wzbogacają wiedzę o świecie, uczą tolerancji i otwartości, poszerzają słownictwo, opowiadają historie i – przede wszystkim – sprawiają frajdę!

KROPKA celuje do trzech grup wiekowych: 3-5, 6-8 i 9-12, w jej ofercie znajdziecie zarówno książki literackie, jak i picturebooki, książki aktywnościowe i non-fiction.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY