Będę strażakiem - książka

29,00 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Prawie każdy chłopiec, i pewnie też niektóre dziewczynki, w dzieciństwie chcieli zostać strażakami. Dlaczego? Wiadomo, strój, hełm, wóz strażacki, niebezpieczne akcje. Jednak przede wszystkim, za tym kryje się chęć zmierzenia się przez młodego człowieka, czym są odwaga, poświęcenie i chęć niesienia pomocy.
O tym jest właśnie ,,Będę strażakiem” Quentina Grebana. To książka, która pokazuje, że mając marzenia, nie możemy z nich rezygnować, i że trzeba być cierpliwym nawet wtedy, kiedy nie wszystko idzie po naszej myśli. Nasi podopieczni czytając ją razem z Wami dowiedzą się, że warto być wytrwałym, mieć swoje pasje i kochać to, co się robi.
Całość historii dopełniają piękne ilustracje autora, bardzo dynamiczne, ale łagodne w kresce, oddające dramaturgię toczącej się akcji.

Autor – Quentin Greban
Ilustracje – Quentin Greban
Tłumaczenie – Natalia Zmaczyńska
Wydawnictwo – MEDIA RODZINA
Rok wydania – 2018
Ilość stron – 32
Oprawa – twarda
Format – 24 x 27,5 cm
Wiek – 2+

Media RodzinaMedia Rodzina

Media Rodzina od ponad ćwierć wieku wydaje ciekawe i inspirujące książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Cały czas poszerza bogatą ofertę literatury dla najmłodszych i nieco starszych. Jest również producentem maskotek Kici Koci, Nunusia, Packa i Żubra Pompika.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY