Kiedy dorosnę - książka

29,00 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Jakoś już tak jest, że najmłodsi, tak mniej więcej do 5-6 roku życia, doskonale wiedzą kim chcą zostać w przyszłości. Wówczas roztaczają piękne wizje bycia strażakiem, policjantką, architektem, są wówczas pełne emocji, podziwu i chęci naśladowania tych zawodów. Później, kiedy stają się starsze, wkraczają na ścieżkę pragmatyzmu i kalkulacji, a czar bezkrytycznego podziwu pryska. Czy to dobrze? To zależy. Zależy przede wszystkim od Was kochani rodzice i od tego, czy potraficie dostrzec cienką granicę pomiędzy Waszymi ambicjami, które przelewacie na dzieciaki, a wspieraniem ich marzeń i pasji.
“Kiedy dorosnę”, to po “Będę strażakiem” druga książeczka Grebana Quentina, która porusza temat kreowania przyszłości przez naszych najmłodszych.
Piękne ilustracje, minimum treści, tylko zapraszają do snucia z maluchami marzeń i planów dotyczących ich zawodowej przyszłości.

Autor – Greban Quentin
Ilustracje – Grebana Quentina
Tłumaczenie – Eliza Wandtke
Wydawnictwo – MEDIA RODZINA
Rok wydania – 2019
Oprawa – twarda
Format – 10 x 24,9 x 28,5 cm
Ilość stron – 32
Wiek – 3+

Media RodzinaMedia Rodzina

Media Rodzina od ponad ćwierć wieku wydaje ciekawe i inspirujące książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Cały czas poszerza bogatą ofertę literatury dla najmłodszych i nieco starszych. Jest również producentem maskotek Kici Koci, Nunusia, Packa i Żubra Pompika.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY