Miś uszatek - książka

64,90 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Na dobranoc – dobry wieczór
miś pluszowy śpiewa Wam.
Mówią o mnie Miś Uszatek,
bo klapnięte uszko mam.  

Jestem sobie mały miś, gruby miś,
znam się z dziećmi nie od dziś.
Jestem sobie mały miś, śmieszny miś,
znam się z dziećmi nie od dziś!  

Autor tekstu: Janusz Galewicz
Kompozytor: Piotr Hertel
Wykonanie oryginalne: Mieczysław Czechowicz

Bajka z naszego dzieciństwa. Miała oczywiście swoich zwolenników, jak i przeciwników. Prawda jest jednak taka, że był to hit. Teraz mało kto wie, że nasz miś zrobił także międzynarodową karierę i został przetłumaczony na wiele języków na całym świecie. Ciekawostką jest również to, że imię Uszatkowi nadały dzieci w wyniku ogłoszonego konkursu.
Ten niedźwiadek z oklapniętym uszkiem nadal bawi i wzrusza kolejne pokolenia dzieci. Opisywana przeze mnie książka, to specjalne wydanie jego przygód. Zawiera ono trzy najpopularniejsze tomy opowiadań z kompletem ilustracji. Dowiecie się z niej, jak było misiowi w przedszkolu, kogo spotkał podczas wielu wędrówek, dlaczego szukał Pacanowa, co się działo na księżycu, dlaczego kotki nie mruczały i wiele, wiele innych przygód.

Autor – Czesław Janczarski
Ilustracje – Zbigniew Rychlicki
Wydawnictwo – NASZA KSIĘGARNIA
Rok wydania – 2016
Oprawa – twarda
Format – 26,3 x 27 x 20,5 cm
Ilość stron – 240 stron
Wiek – 3+

Nasza KsięgarniaNasza Księgarnia

“Nasza Księgarnia” powstała w 1921 roku i dziś jest jednym z najstarszych wydawnictw w Polsce. W okresie międzywojennym wydawnictwo specjalizowało się głównie w publikacji podręczników szkolnych, książek metodycznych dla nauczycieli, a także pięknie oprawionych i lustrowanych książek dla dzieci. Atutem wydawnictwa było to, że oferowało atrakcyjne dla ówczesnych czytelników wydania w korzystnych cenach. Wydawnictwo istniało także w okresie wojny, przystosowując swoją działalność do pracy konspiracyjnej. Po wojnie „Nasza Księgarnia” była wydawnictwem państwowym.

Z wydawnictwem związanych było wielu wybitnych autorów, m.in. Jan Brzechwa, Janusz Domagalik, Irena Tuwim, czy Wanda Chotomska. Od 1992 roku wydawnictwo jest firmą prywatną. „Nasza Księgarnia” przybliża czytelnikom zarówno klasyczne dzieła polskich pisarzy, jak i najciekawsze tytuły zagraniczne. W ofercie wydawnictwa znajdują się także podręczniki szkolne. Wydawnictwo jako jedyne posiada prawa do publikacji w języku polskim takich tytułów, jak “Kubuś Puchatek”, “Chatka Puchatka”, „Muminki” oraz książek Astrid Lindgren.

Współcześnie „Nasza Księgarnia” współpracuje z doświadczoną kadrą i cenionymi autorami. Publikacje wydawnictwa cechują się nie tylko doskonałą jakością, ale także nowoczesnymi formami, które bez trudu zaspokajają potrzeby wymagających czytelników.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY