Awantura w bajkach - książka

32,00 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Kto słyszał, żeby Baba Jaga, Śnieżka i inni znani bohaterowie ruszali na ratunek postaciom z nigdy niedokończonych opowieści? No właśnie, a Agnieszka Olejnik w swojej “Awanturze w bajkach” słyszała.
Książka opowiada o Wyspie Bajek, którą zamieszkuje wielu bohaterów znanych między innymi z tekstów braci Grimm, Charles’a Perraulta, czy Hansa Christiana Andersena. Wszyscy żyją tu w zgodzie i spokoju. Wszyscy się tu znają i nikt nie żywi do siebie urazy. Zła Królowa piecze wyśmienite racuszki z wiśniami, Rybak zawsze w poniedziałki rano łapie Złotą Rybkę, a Czerwony Kapturek niestrudzenie odbywa swoją wędrówkę przez las.
Jednak któregoś dnia wszystko wywraca się do góry nogami. Czerwonemu Kapturkowi zapodział się gdzieś kapturek, a Rybak wrócił z połowu bez Złotej Rybki. Ale nie to było najgorsze, wkrótce okazało się, że zniknęła Królewna Śnieżka, a miejsce w jej łóżku zajął Smok!
Co dokładnie wydarzyło się w tej historii dalej, musicie przeczytać sami. Gwarantuje emocje, nieoczekiwane zwroty akcji i wiele śmiechu.

Autor – Agnieszka Olejnik
Ilustracje – Paulina Wyrt
Wydawnictwo – ADAMADA
Rok wydania – 2018
Oprawa – twarda
Format – 24 x 17 cm
Ilość stron – 95
Wiek – 6+

AdamadaAdamada

ADAMADA to wydawnictwo dla dzieci, które postawiło sobie za cel publikować wyłącznie dobre książki. Ze szczególną starannością podchodzą zarówno do warstwy tekstowej, jak i szaty graficznej. Dbają, by to, co wydawane, miało pozytywny wpływ na rozwój poznawczy i estetyczny, pomagało kształtować właściwe postawy społeczne, uwrażliwiało etycznie i oczywiście bawiło. O wysokiej jakości ich książek świadczą nie tylko pozytywny odbiór wśród czytelników, lecz także liczne nagrody, jak chociażby prestiżowe wyróżnienie IBBY 2017 dla Katarzyny Ryrych i jej Łopianowego pola.

Oprócz książek w ofercie Wydawnictwa ADAMADY można znaleźć komiksy, e-booki, oraz audiobooki.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY