Banda Czarnej Frotte - książka

49,99 

Informacje dodatkowe

1 w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Czas na trzeci tom przygód skarpetek nieziemskiego tandemu Justyny Bednarek i ilustratora Daniela de Latoura.
Główna bohaterka, Czarna Frotte, ucieka z domu małej Be, by odnaleźć swoją bliźniaczkę, która zaginęła dawno temu w czasie biwaku. Przygody jakie ją spotkały od razu wciągnęły i trzymały nas do ostatniej strony. Już na początku Czarna Frotte cudem uniknęła zjedzenia przez rekina Remigiusza. Ratuje ją sympatyczny pająk, który oferuję jej kokosową krypę, by Frotte mogła szukać siostry. Dalej jest jeszcze ciekawiej, spotykamy wilki morskie, piratów, a także detektywów i mnóstwo innych ciekawych postaci.
“Banda Czarnej Frotte” to doskonała kontynuacją dwóch pierwszych tomów. Posiada to samo poczucie humoru, celnie wychwytująca rozmaite ludzkie osobliwości i cechy charakteru, a przede wszystkim przekazująca pewne ważne w rozwoju dziecka wartości. Gorąco polecam!

Autor – Justyna Bednarek
Ilustracje – Daniel de Latour
Wydawnictwo – PORADNIA K
Rok wydania – 2019
Oprawa – twarda
Format – 17,2 x 24,5 x 22 cm
Ilość stron – 168
Wiek – 4+

Poradnia KPoradnia K

Wydawnictwo Poradnia K wydaje literaturę piękną i faktu, dla dorosłych i dla dzieci. Przede wszystkim jednak ich misją jest szerzenie tolerancji i wzajemnego zrozumienia. Wiele z opublikowanych przez Poradnię K książek skupionych jest wokół życia kobiet – ich decyzji i dążenia do równości.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY