D.O.M.E.K - książka

49,00 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Jeżeli chcecie przekonać się jak fascynujący i ciekawy jest świat ludzkich domów, zapraszam Wasze pociechy do lektury “D.O.M.K.U” Aleksandry i Daniela Mizielińskich. Czytając tę książkę wciągniecie się w odkrywanie nowych budowli i poznacie cuda architektoniczne. Przekonacie się, że można mieszkać w domku – zasłonka (z zasłonami zamiast ścian), domku przypominającym bańki mydlane, UFO, czy domku składającego się z samych schodów.
Książka napisana została lekkim, dowcipnym językiem i w połączeniu z barwnymi ilustracjami sprawia, że bawi, zadziwia i uwrażliwia na estetykę oraz formę otaczającej  nas  architektury.
“D.O.M.E.K” otrzymał nagrodę główną w kategorii graficznej konkursu Książka Roku 2008 Polskiej Sekcji IBBY. Publikacja doczekała się także edycji angielskiej – pod tytułem “H.O.U.S.E.” (wyd. Gecko Press).

Autor – Aleksandra i Daniel Mizielińscy
Ilustracje – Aleksandra i Daniel Mizielińscy
Wydawnictwo – DWIE SIOSTRY
Rok wydania – 2022
Oprawa – miękka
Format – 20 x 20 cm
Ilość stron – 156
Wiek – 5+

Dwie SiostryDwie Siostry

Wydawnictwo Dwie Siostry to oficyna wydawnicza, która powstała w 2005 roku. W dziecięcym pokoju nie może zabraknąć ciekawych, kreatywnych, pięknie zilustrowanych książek. Właśnie takich pozycji nie brak w ofercie wydawnictwa Dwie Siostry.

Tę młodą oficynę w 2005 roku w Warszawie założyły trzy przyjaciółki: Jadwiga Jędryas, Joanna Rzyska oraz Ewa Stasiny. Jak wspominają autorki, oficyna powstała z sentymentu do książek z dzieciństwa.

Wydawnictwo Dwie Siostry specjalizuje się w książce dziecięcej oraz młodzieżowej. Elementy które wyróżniają oficynę to mądre treści, wyrazisty styl oraz nietuzinkowa, oryginalna grafika. Wydaje książki inne niż te, do których dzieci są przyzwyczajone. Każda z nich to małe dzieło sztuki, perełka na rynku wydawniczym. Oficyna doskonale wie, że dzieci są bardzo wymagającymi klientami, którzy powinni otrzymywać produkty na najwyższym poziomie, zarówno merytorycznym, jak i graficznym. Książki ilustrują wybitni graficy, między innymi: Mirosław Pokora, Janusz Stanny, Jan Szancer, Eryk Lipiński, Jerzy Flisak. Mistrzowie obrazu spotykają się tu z mistrzami słowa. Drugie życie otrzymują tu książki Wandy Chotomskiej, Juliana Tuwima, Aleksandra Fredry czy Sylvii Plath. Miejsce u Dwóch Sióstr odnaleźli również debiutanci Anna Weltman, Katarzyna Bogucka, Dorota Sidor i wielu innych.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY