Gabinet owadów (i innych małych stworzeń) - książka

79,00 

Informacje dodatkowe

3 w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Kolejna książka Carnovskiego z tekstem Barbary Taylor robi ogromne wrażenie.
„Gabinet owadów (i innych małych stworzeń)” wydany w oficynie Dwie Siostry, to pozycja, która koniecznie musi pojawić się w bibliotece każdego miłośnika tych najbardziej zróżnicowanych gatunkowo zwierząt.
Jest to książka pełna wiedzy. Znajdziecie tu opisy prawie 200 gatunków owadów i innych bezkręgowców, ale nie ma tu encyklopedycznej nudy. Natomiast jest ogromna frajda odkrywania i pobudzania ciekawości, ponieważ album wydany jest w niebanalny sposób, a informacje o tych małych stworzeniach pokazane są w sposób, który przyciąga uwagę czytelników. Wasze pociechy oglądając ilustracje przez folię w kolorze czerwonym, dostrzegą owady – przez zieloną zobaczą rośliny, a niebieską inne małe bezkręgowce.
„Gabinet owadów” to książka pozwalająca odkryć w dzieciach pasję do obserwowania natury i zgłębiania wiedzy na temat tych zwierząt. Na końcu książki znajduje się także kod QR, który sprawi, że telefon zamieni się w soczewki, dzięki czemu odkrywanie stanie się wygodniejsze, zwłaszcza w większym gronie. Gorąco polecam!

Autorka – Barbara Tylor
Ilustracje – Carnovsky
Tłumaczenie – Krzysztof Kietzman
Wydawnictwo – Dwie Siostry
Rok wydania – 2022
Oprawa – twarda
Format – 28 x 34 cm
Ilość stron – 64
Wiek – 9+

Dwie SiostryDwie Siostry

Wydawnictwo Dwie Siostry to oficyna wydawnicza, która powstała w 2005 roku. W dziecięcym pokoju nie może zabraknąć ciekawych, kreatywnych, pięknie zilustrowanych książek. Właśnie takich pozycji nie brak w ofercie wydawnictwa Dwie Siostry.

Tę młodą oficynę w 2005 roku w Warszawie założyły trzy przyjaciółki: Jadwiga Jędryas, Joanna Rzyska oraz Ewa Stasiny. Jak wspominają autorki, oficyna powstała z sentymentu do książek z dzieciństwa.

Wydawnictwo Dwie Siostry specjalizuje się w książce dziecięcej oraz młodzieżowej. Elementy które wyróżniają oficynę to mądre treści, wyrazisty styl oraz nietuzinkowa, oryginalna grafika. Wydaje książki inne niż te, do których dzieci są przyzwyczajone. Każda z nich to małe dzieło sztuki, perełka na rynku wydawniczym. Oficyna doskonale wie, że dzieci są bardzo wymagającymi klientami, którzy powinni otrzymywać produkty na najwyższym poziomie, zarówno merytorycznym, jak i graficznym. Książki ilustrują wybitni graficy, między innymi: Mirosław Pokora, Janusz Stanny, Jan Szancer, Eryk Lipiński, Jerzy Flisak. Mistrzowie obrazu spotykają się tu z mistrzami słowa. Drugie życie otrzymują tu książki Wandy Chotomskiej, Juliana Tuwima, Aleksandra Fredry czy Sylvii Plath. Miejsce u Dwóch Sióstr odnaleźli również debiutanci Anna Weltman, Katarzyna Bogucka, Dorota Sidor i wielu innych.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY