Mapy których nie masz - książka

44,90 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

„Mapy, których nie masz” Aleksandry i Daniela Mizielińskich to dodatek do podstawowego wydania książki (tego niebieskiego). Zawiera on 24 mapy krajów dołączonych do atlasu w wydaniach rozszerzonych.
Gwarantuje, że Wasze dziecko “zanurzy” w tę książkę na długie godziny. Będzie dociekliwie studiować obrazki, przyswajać krótkie, przystępnie napisane informacje i zada Wam mnóstwo pytań.
Nowe wydanie “Map” to jak zwykle ciekawa lekcja geografii, historii, zoologii, botaniki w jednym, a przede wszystkim nauka tolerancji dla różnorodności ludzi i kultur z całego świata.
To podstawowa pozycja w biblioteczce malucha, który ma wyrosnąć na otwartego obywatela świata.

Autor – Aleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński
Ilustracje – Aleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński
Wydawnictwo – DWIE SIOSTRY
Rok wydania – 2019
Oprawa – twarda
Format – 27.2 x 37.0 cm
Ilość stron – 54
Wiek – 4+

Dwie SiostryDwie Siostry

Wydawnictwo Dwie Siostry to oficyna wydawnicza, która powstała w 2005 roku. W dziecięcym pokoju nie może zabraknąć ciekawych, kreatywnych, pięknie zilustrowanych książek. Właśnie takich pozycji nie brak w ofercie wydawnictwa Dwie Siostry.

Tę młodą oficynę w 2005 roku w Warszawie założyły trzy przyjaciółki: Jadwiga Jędryas, Joanna Rzyska oraz Ewa Stasiny. Jak wspominają autorki, oficyna powstała z sentymentu do książek z dzieciństwa.

Wydawnictwo Dwie Siostry specjalizuje się w książce dziecięcej oraz młodzieżowej. Elementy które wyróżniają oficynę to mądre treści, wyrazisty styl oraz nietuzinkowa, oryginalna grafika. Wydaje książki inne niż te, do których dzieci są przyzwyczajone. Każda z nich to małe dzieło sztuki, perełka na rynku wydawniczym. Oficyna doskonale wie, że dzieci są bardzo wymagającymi klientami, którzy powinni otrzymywać produkty na najwyższym poziomie, zarówno merytorycznym, jak i graficznym. Książki ilustrują wybitni graficy, między innymi: Mirosław Pokora, Janusz Stanny, Jan Szancer, Eryk Lipiński, Jerzy Flisak. Mistrzowie obrazu spotykają się tu z mistrzami słowa. Drugie życie otrzymują tu książki Wandy Chotomskiej, Juliana Tuwima, Aleksandra Fredry czy Sylvii Plath. Miejsce u Dwóch Sióstr odnaleźli również debiutanci Anna Weltman, Katarzyna Bogucka, Dorota Sidor i wielu innych.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY