Moja młodsza siostra - książka

29,90 

Informacje dodatkowe

4 w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Po sporym sukcesie książek “Miłość”, “Co tata powiedział” i “Przyjaźń”, Astrid Desbordes i Pauline Martin postanowiły wziąć na warsztat temat powiększającej się rodziny. Po raz kolejny autorki stanęły na wysokości zadania.
Nasz mały bohater będzie miał nowe wyzwanie, zostanie starszym bratem. To budzi ogromne emocje. Pojawiają się wiele pytań i niewiadomych. Czy rodzice nadal będą mnie kochać? Czy będę musiał dzielić z dzidziusiem mój pokój? Co z moimi zabawkami?
Moment, kiedy nasze dzieci dowiadują się, że będą mieć młodsze rodzeństwo bywa dla nich trudny. Często jest to mieszanka ciekawości i strachu. W główkach naszych pociech mogą pojawić różne wyobrażenia i myśli, nie zawsze potrafią sobie z nimi poradzić.
“Moja młodsza siostra” to jedna z tych książek, które pomogą Wam drodzy rodzice w inspirujący sposób podjąć temat pojawienia się nowego rodzeństwa w rodzinie i pomóc rozwiać wątpliwości pojawiające się w główkach Waszych pociech.

Autor – Astrid Desbordes
Ilustracje – Pauline Martin
Tłumaczenie – Paweł Łapiński
Wydawnictwo – ENTLICZEK
Oprawa – twarda
Format – 20×23,5 cm
Rok wydania – 2017
Ilość stron – 36
Wiek – 3+

EntliczekEntliczek

Entliczek jest małym niezależnym wydawnictwem rodzinnym. Działa od 2011 roku.
Publikują książki, które pobudzają dziecięcą wyobraźnię, otwierają na świat i ludzi, kształtują wrażliwość.
Dużą wagę przywiązują do oprawy graficznej naszych publikacji. Wierzą, że w każdym dziecku tkwi mały, wrażliwy artysta, który potrafi docenić piękną, nietuzinkową formę.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY