Nocny ogrodnik - książka

39,99 

Informacje dodatkowe

1 w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Historia książki toczy się w wiktoriańskiej Anglii gdzieś pod koniec marca. 14-letnia Molly i jej młodszy brat Kip, chcą uniknąć sierocińca, więc znajdują pracę w starej posiadłości państwa Windsorów. Mimo że napotykani po drodze ludzie próbowali odwieść dzieci od tego pomysłu, z lękiem wypowiadając się o dworze, brat i siostra wiedzieli, że nie mają wyjścia. Na miejscu okazało się, że strach miejscowych związany z domem, lasem i właścicielami nie był bezpodstawny. Budynek od samego początku wzbudzał lęk w dzieciach, a rosnące obok drzewo, sprawiało wrażenie jakby wszystkich czujnie obserwowało. Molly szybko zorientowała się, że rodzina Windsorów skrywa jakąś tajemnicę. Domownicy mieli senne koszmary, często odwiedzali pokój za zielonymi drzwiami, a nocą po domu wędrowała dziwna i mroczna postać w zabłoconych butach…
„Nocny ogrodnik” Jonathana Auxiera to świetna opowieść z dreszczykiem dla wszystkich fanów powieści grozy, niezależnie od wieku. To historia, która gwarantuje wiele emocji począwszy od tajemnicy, niepewności, intrygi, a kończąc na refleksji, że w życiu nie ma nic za darmo. Książka pokazuje również, że często cena za spełnienie marzeń może być zbyt wysoka, a skutki podjętych decyzji mogą być nieodwracalne.

Autor – Jonathan Auxier
Tłumaczenie – Jolanta Zubek
Wydawnictwo – Dwukropek
Rok wydania – 2017
Oprawa – Twarda
Format – 14,5 x 20,3 cm
Ilość stron – 384
Wiek – 11+

DwukropekDwukropek

Dwukropek, nowa marka wydawnicza, zaprasza wszystkich młodych miłośników literatury w podróż pełną dobrej zabawy, fantastycznych przygód, tajemnic i… strachów!
Pod tym szyldem wydawniczym ukazują się najważniejsze i najlepsze serie współczesnej literatury dla dzieci i młodzieży, a wśród nich m.in. „Przygody Lottie Lipton”, „Zbrodnia niezbyt elegancka”, „Gustaw Gloom”, „Jak zostać pisarzem” oraz „Wielcy Odkrywcy”.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY