Okropny rysunek - książka

27,90 

Informacje dodatkowe

1 w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Mamy trójkę dzieci i rywalizacja, czasami zazdrość, czy naśladownictwo to dla nas chleb powszedni. Ma to swoje dobre strony, ale czasami bywa uciążliwe. “Okropny rysunek” Johanny Thydell to książeczka o relacjach młodszego rodzeństwa ze starszym.
Inka, nasza bohaterka,  ma starszego brata i bardzo chce być taka zdolna i fajna jak on. Dziewczynka zastanawia się co zrobić, by dorównać Starszemu Bratu? Trafia do pokoju brata i tam wpada na doskonały pomysł. Postanawia narysować śnieg, ale jak tu narysować biały śnieg na białej kartce?
To opowieść pełna szczerości, prawdy i ciepła.  Idealnie przedstawia to, co zdarza się między rodzeństwem. Mamy tu niesamowicie ukazane napięcie i rywalizację,  ale w otoczce miłości jaka łączy Inkę i Starszego Brata. Pozytywne zakończenie książki pokazuje, że czasami nie warto za wszelką cenę udowadniać sobie i innym jak bardzo chcemy być idealni i perfekcyjni. Każdy ma swoje wady i zalety, nawet starszy brat.

Autor – Johanna Thydell
Ilustracje – Emma Adbåge
Wydawnictwo – ZAKAMARKI
Rok wydania – 2018
Oprawa – twarda
Format – 21,5 x 26,5 cm
Ilość stron – 28
Wiek – 3+

ZakamarkiZakamarki

Wydawnictwo Zakamarki powstało na początku 2007 roku w Poznaniu. Początkowo należało do szwedzkiej grupy wydawniczej Norstedts, w skład której wchodzi jedno z największych szwedzkich wydawnictw książek dla dzieci – Rabén & Sjögren, a od 2011 roku jego właścicielkami są Katarzyna Skalska i Natalia Walkowiak.

Wydawnictwo Zakamarki wydaje cenione na całym świecie i tłumaczone na dziesiątki języków szwedzkie książki dla dzieci. Wiele naszych tytułów to książki obrazkowe dla młodszych dzieci, mamy też sporo ciekawych propozycji dla dzieci starszych, czytających już samodzielnie. Jesienią 2012 roku do naszej oferty dołączyły książki francuskie.

Publikują m.in. książki obrazkowe Astrid Lindgren. Dzięki temu do rąk polskich czytelników trafiły nowe historie o Pippi, Emilu czy dzieciach z Bullerbyn z oryginalnymi ilustracjami.

Podstawową zasadą Wydawnictwa Zakamarki jest publikowanie książek z wartościową treścią, dopracowanym językiem i dobrą, niesztampową ilustracją. Nasze książki tworzone są z pasją, humorem i indywidualizmem, nie pod dyktando komercyjnej mody. Pierwszą książkę wydaliśmy 23 sierpnia 2007 roku – były to Przygody Astrid – zanim została Astrid Lindgren. W ciągu piętnastu lat działalności ukazało się ponad 290 tytułów.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY