Odpowiedz mi - książka

49,90 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Rozmowy z naszymi pociechami o seksie to dla niektórych trudny temat. Dlaczego? Co jest w tym takiego strasznego?
To nadal jest jednak strefa tabu. Często rodzice nie zdają sobie sprawy, że unikanie tego “niewygodnego” tematu, może odcisnąć piętno na edukacji seksualnej dzieci.
Jeżeli potrzebujecie przewodnika, który ułatwi Wam “ogarnąć” kwestie seksualności, erotyki i dojrzewania, zapraszam do lektury “Odpowiedz mi” Kathariny von der Gatheni, niemieckiej edukatorki seksualnej. Oczywiście najpierw przeczytajcie ją sami, a dopiero po tym zdecydujcie jakie tematy chcecie podjąć z waszymi pociechami.
W dzisiejszych czasach w naszej rodzimej rzeczywistości temat seksualności zaczął obrastać w naprawdę dziwne i absurdalne stereotypy. Autorka książki pozwala się z nimi zmierzyć. Na trudne pytania odpowiada konkretnie, rzetelnie i szczerze, będąc przy tym subtelną i empatyczną. Nie czekajcie zatem, kiedy Wasze dziecko zacznie pytać, bo możecie się nie doczekać.

Autor – Katharina von der Gathen
Ilustracje – Anke Kuhl
Tłumaczenie – Anna Magdziarz
Wydawnictwo – DWIE SIOSTRY
Rok wydania – 2018
Oprawa – twarda
Format – 14 x 18,5 cm
Ilość stron – 212
Wiek – 10+

Dwie SiostryDwie Siostry

Wydawnictwo Dwie Siostry to oficyna wydawnicza, która powstała w 2005 roku. W dziecięcym pokoju nie może zabraknąć ciekawych, kreatywnych, pięknie zilustrowanych książek. Właśnie takich pozycji nie brak w ofercie wydawnictwa Dwie Siostry.

Tę młodą oficynę w 2005 roku w Warszawie założyły trzy przyjaciółki: Jadwiga Jędryas, Joanna Rzyska oraz Ewa Stasiny. Jak wspominają autorki, oficyna powstała z sentymentu do książek z dzieciństwa.

Wydawnictwo Dwie Siostry specjalizuje się w książce dziecięcej oraz młodzieżowej. Elementy które wyróżniają oficynę to mądre treści, wyrazisty styl oraz nietuzinkowa, oryginalna grafika. Wydaje książki inne niż te, do których dzieci są przyzwyczajone. Każda z nich to małe dzieło sztuki, perełka na rynku wydawniczym. Oficyna doskonale wie, że dzieci są bardzo wymagającymi klientami, którzy powinni otrzymywać produkty na najwyższym poziomie, zarówno merytorycznym, jak i graficznym. Książki ilustrują wybitni graficy, między innymi: Mirosław Pokora, Janusz Stanny, Jan Szancer, Eryk Lipiński, Jerzy Flisak. Mistrzowie obrazu spotykają się tu z mistrzami słowa. Drugie życie otrzymują tu książki Wandy Chotomskiej, Juliana Tuwima, Aleksandra Fredry czy Sylvii Plath. Miejsce u Dwóch Sióstr odnaleźli również debiutanci Anna Weltman, Katarzyna Bogucka, Dorota Sidor i wielu innych.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY