Pazury gniewu - książka

34,90 

Informacje dodatkowe

1 w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Trzecia część Cyklu Zwierzęce Zbrodnie wciąga od pierwszej strony. Zaczyna się tak niewinnie wręcz romantycznie, ale po kolei.
W ”Pazurach gniewu” Anny Starobiniec młodszy Borsuk Policji zakochuję bezgranicznie w Markizie, śnieżnobiałej arystokratycznej kotce. Bardzo chciałby zwrócić na siebie uwagę, ale przy niej nie jest wstanie sklecić żadnego mądrego zdania jąkając się niemiłosiernie. Postanawia jednak zdobyć się na odwagę i zaprosić ukochaną na randkę do Podziemnego Muzeum Dalekiego Lasu.
Spotkanie szło całkiem nieźle, aż do momentu, kiedy w muzeum pełnego turystów, doszło do mrożący krew w żyłach zdarzeń. Ktoś ukradł eksponaty i zniszczył bezcenną „Muchę w bursztynie”, a także porwał Markizę!
Błyskawicznie rozpoczęte śledztwo wskazywało, iż za obiema zbrodniami może stać tajemnicza szajka określająca się jako Pazury Gniewu. Czy Borsuk i Borsukot trafią na ich ślad, zanim Markizie stanie się coś złego? Niech Wasze pociechy sprawdzą same.
Polecam także poprzednie części cyklu: Wilczą noręPrawo drapieżcy.

Autorka – Anna Starobiniec
Ilustracje – Marie Muravski
Tłumaczenie – Agnieszka Sowińska
Seria – Zwierzęce zbrodnie
Wydawnictwo – Dwie Siostry
Rok wydania – 2021
Oprawa – twarda
Format – 15 x 20 cm
Ilość stron – 176
Wiek – 8+

Dwie SiostryDwie Siostry

Wydawnictwo Dwie Siostry to oficyna wydawnicza, która powstała w 2005 roku. W dziecięcym pokoju nie może zabraknąć ciekawych, kreatywnych, pięknie zilustrowanych książek. Właśnie takich pozycji nie brak w ofercie wydawnictwa Dwie Siostry.

Tę młodą oficynę w 2005 roku w Warszawie założyły trzy przyjaciółki: Jadwiga Jędryas, Joanna Rzyska oraz Ewa Stasiny. Jak wspominają autorki, oficyna powstała z sentymentu do książek z dzieciństwa.

Wydawnictwo Dwie Siostry specjalizuje się w książce dziecięcej oraz młodzieżowej. Elementy które wyróżniają oficynę to mądre treści, wyrazisty styl oraz nietuzinkowa, oryginalna grafika. Wydaje książki inne niż te, do których dzieci są przyzwyczajone. Każda z nich to małe dzieło sztuki, perełka na rynku wydawniczym. Oficyna doskonale wie, że dzieci są bardzo wymagającymi klientami, którzy powinni otrzymywać produkty na najwyższym poziomie, zarówno merytorycznym, jak i graficznym. Książki ilustrują wybitni graficy, między innymi: Mirosław Pokora, Janusz Stanny, Jan Szancer, Eryk Lipiński, Jerzy Flisak. Mistrzowie obrazu spotykają się tu z mistrzami słowa. Drugie życie otrzymują tu książki Wandy Chotomskiej, Juliana Tuwima, Aleksandra Fredry czy Sylvii Plath. Miejsce u Dwóch Sióstr odnaleźli również debiutanci Anna Weltman, Katarzyna Bogucka, Dorota Sidor i wielu innych.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY