Piaskowy wilk i ćwiczenia z myślenia - książka

27,90 

Informacje dodatkowe

1 w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Kochani rodzice swoich pociech, koniecznie musicie mieć w sobie coś z Piaskowego Wilka!
Jeżeli jeszcze nie macie, albo zgubiliście, natychmiast trzeba to zmienić. Tak jak on, łączcie duszę filozofa, psychologa i przyjaciela. Nie pomijajcie trudnych tematów, nie uciekajcie w wieczne “za chwilę” albo “teraz nie mam czasu”. Rozmawiajcie o prawdomówności, przyjaźni, miłości, złości, strachu, szczęściu, odpowiedzialności czy nawet śmierci. Kiedy jak nie teraz?
“Piaskowy Wilk i ćwiczenia z myślenia” Åsy Lind to drugi tom przygód Karusi i Piaskowego Wilka. Nasi bohaterowie zastanawiają się na mnóstwem tematów, od tych trochę mniejszych, po całkiem spore. Uwielbiają trudne pytania, nie boją się je zadawać i szukać na nie odpowiedzi. To książeczka nie tylko do czytania, to książeczka do rodzinnego myślenia, rozmawiania i refleksji nad sobą.

Autor – Åsa Lind
Ilustracje – Kristina Digman
Tłumaczenie – Agnieszka Stróżyk
Wydawnictwo – Zakamarki
Rok wydania – 2016
Oprawa – twarda
Format – 15,5 x 20,5 cm
Ilość stron – 124 strony
Wiek – 4+

ZakamarkiZakamarki

Wydawnictwo Zakamarki powstało na początku 2007 roku w Poznaniu. Początkowo należało do szwedzkiej grupy wydawniczej Norstedts, w skład której wchodzi jedno z największych szwedzkich wydawnictw książek dla dzieci – Rabén & Sjögren, a od 2011 roku jego właścicielkami są Katarzyna Skalska i Natalia Walkowiak.

Wydawnictwo Zakamarki wydaje cenione na całym świecie i tłumaczone na dziesiątki języków szwedzkie książki dla dzieci. Wiele naszych tytułów to książki obrazkowe dla młodszych dzieci, mamy też sporo ciekawych propozycji dla dzieci starszych, czytających już samodzielnie. Jesienią 2012 roku do naszej oferty dołączyły książki francuskie.

Publikują m.in. książki obrazkowe Astrid Lindgren. Dzięki temu do rąk polskich czytelników trafiły nowe historie o Pippi, Emilu czy dzieciach z Bullerbyn z oryginalnymi ilustracjami.

Podstawową zasadą Wydawnictwa Zakamarki jest publikowanie książek z wartościową treścią, dopracowanym językiem i dobrą, niesztampową ilustracją. Nasze książki tworzone są z pasją, humorem i indywidualizmem, nie pod dyktando komercyjnej mody. Pierwszą książkę wydaliśmy 23 sierpnia 2007 roku – były to Przygody Astrid – zanim została Astrid Lindgren. W ciągu piętnastu lat działalności ukazało się ponad 290 tytułów.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY