Pieśni zaginionego kontynentu - książka

54,99 

Informacje dodatkowe

1 w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Pewien Wędrowiec podczas podróży dookoła świata przypadkowo trafia na Zaginiony Kontynent. Spotyka tam smoki, trolle, mędrców, przeżywa liczne przygody, a po powrocie do domu spisuje swoje wspomnienia w formie dwunastu pieśni. Każda z nich to osobna, piękna i wzruszająca historia wywołująca mnóstwo emocji. To opowieści z morałem, które pokazują, że dzięki szacunkowi dla innych, pracowitości i uczciwości można wiele osiągnąć w życiu.
“Pieśni Zaginionego Kontynentu” to książka, która jest wyjątkowa pod każdym względem. To fantastyczna podróż po krainie uniwersalnych wartości, gdzie królują mądrość i refleksja.
Przemysław Hytroś napisał niesamowite opowiadania, które wraz ze świetnymi ilustracjami Agnieszki Wajdy, złożyły się w niepowtarzalną całość. To książka absolutnie oryginalna i wyjątkowa, która wciągnie nie tylko najmłodszych. Polecam ją do indywidualnego, jak i rodzinnego czytania. Czeka Was niezapomniana podróż, a ja czekam na kolejne pieśni z Zaginionego Kontynentu.

Autor – Przemysław Hytroś
Ilustracje – Agnieszka Wajda
Wydawnictwo – Dwukropek
Rok wydania – 2020
Oprawa – twarda
Format – 21,0 x 17,0 cm
Ilość stron – 248
Wiek – 9+

DwukropekDwukropek

Dwukropek, nowa marka wydawnicza, zaprasza wszystkich młodych miłośników literatury w podróż pełną dobrej zabawy, fantastycznych przygód, tajemnic i… strachów!
Pod tym szyldem wydawniczym ukazują się najważniejsze i najlepsze serie współczesnej literatury dla dzieci i młodzieży, a wśród nich m.in. „Przygody Lottie Lipton”, „Zbrodnia niezbyt elegancka”, „Gustaw Gloom”, „Jak zostać pisarzem” oraz „Wielcy Odkrywcy”.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY