Pippi się wprowadza i inne komiksy - książka

49,90 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Przygody z Pippi Pończoszanką znamy z filmu i książek.  Teraz chciałbym zaprosić najmłodszych do poznania jej przygód opisanych i pokazanych w formie komiksu. Ta wszędobylska mieszkanka Willi Śmiesznotki cieszy swoimi przygodami już kilka pokoleń. Humor, dystans, zabawa, wciągające przygody, to uniwersalny miks gwarantujący ponadczasowość opisanych historii tej rudej łobuzerki.
Wyraźny druk w komiksowych obrazkach  pozwala, aby mały czytelnik sam przeczytał narysowane historyjki. Są one zresztą pełne emocji i energii, co dodatkowo przyciąga uwagę czytelników.

Autor – Astrid Lindgren
Ilustracje – Ingrid Vang Nyman
Tłumaczenie – Anna Węgleńska
Wydawnictwo – ZAKAMARKI
Rok wydania – 2016
Oprawa – twarda
Format – 20 x 24,5 cm
Ilość stron –  60 stron
Wiek – 4+

ZakamarkiZakamarki

Wydawnictwo Zakamarki powstało na początku 2007 roku w Poznaniu. Początkowo należało do szwedzkiej grupy wydawniczej Norstedts, w skład której wchodzi jedno z największych szwedzkich wydawnictw książek dla dzieci – Rabén & Sjögren, a od 2011 roku jego właścicielkami są Katarzyna Skalska i Natalia Walkowiak.

Wydawnictwo Zakamarki wydaje cenione na całym świecie i tłumaczone na dziesiątki języków szwedzkie książki dla dzieci. Wiele naszych tytułów to książki obrazkowe dla młodszych dzieci, mamy też sporo ciekawych propozycji dla dzieci starszych, czytających już samodzielnie. Jesienią 2012 roku do naszej oferty dołączyły książki francuskie.

Publikują m.in. książki obrazkowe Astrid Lindgren. Dzięki temu do rąk polskich czytelników trafiły nowe historie o Pippi, Emilu czy dzieciach z Bullerbyn z oryginalnymi ilustracjami.

Podstawową zasadą Wydawnictwa Zakamarki jest publikowanie książek z wartościową treścią, dopracowanym językiem i dobrą, niesztampową ilustracją. Nasze książki tworzone są z pasją, humorem i indywidualizmem, nie pod dyktando komercyjnej mody. Pierwszą książkę wydaliśmy 23 sierpnia 2007 roku – były to Przygody Astrid – zanim została Astrid Lindgren. W ciągu piętnastu lat działalności ukazało się ponad 290 tytułów.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY