Piraci Oceanu Lodowego - książka

39,90 

Informacje dodatkowe

1 w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Kolejna niesamowita książka Fridy Nilsson po “Moja mama Gorylica” i “Prezent dla Cebulki”, która wbija w fotel albo kanapę. Po raz kolejny mamy przed sobą opowieść, która nie jest tylko banalnym czytadłem przygodowym. To czterysta stron fantastycznych przygód, które kryją wiele porównań i odniesień do współczesnego świata konsumpcjonizmu, egoizmu czy postępującej znieczulicy.
Główną bohaterką “Piratów…” jest Siri – dziesięciolatka, która wyrusza na pomoc, porwanej przez kapitana Białą Grzywę, siedmioletniej siostrze. Ten pirat w Krainie Oceanu Lodowego owiany jest złą i ponurą legendą. Każdy mieszkaniec tego miejsca przeraźliwie się go boi, ale nic z tym nie robi, tylko udaje, że problem jego nie dotyczy. Z tym wszystkim musi się zmierzyć Siri, która samotnie wyrusza na poszukiwanie swojej siostry.
“Piraci Oceanu Lodowego” to jedna z najlepszych awanturniczych powieści dla dzieci, w której okazuje się, że determinacją i sprytem można pokonać wszelkie przeciwności. Miłość zawsze zwycięża, a przyjaźń okazuje się najskuteczniejszym lekarstwem na wszystkie smutki i trudności.

Autorka – Frida Nilsson
Ilustracje – Alexander Jansson
Tłumaczenie – Marta Wallin
Wydawnictwo – ZAKAMARKI
Rok wydania – 2018
Oprawa – twarda
Ilość stron – 364
Wiek – 9+

ZakamarkiZakamarki

Wydawnictwo Zakamarki powstało na początku 2007 roku w Poznaniu. Początkowo należało do szwedzkiej grupy wydawniczej Norstedts, w skład której wchodzi jedno z największych szwedzkich wydawnictw książek dla dzieci – Rabén & Sjögren, a od 2011 roku jego właścicielkami są Katarzyna Skalska i Natalia Walkowiak.

Wydawnictwo Zakamarki wydaje cenione na całym świecie i tłumaczone na dziesiątki języków szwedzkie książki dla dzieci. Wiele naszych tytułów to książki obrazkowe dla młodszych dzieci, mamy też sporo ciekawych propozycji dla dzieci starszych, czytających już samodzielnie. Jesienią 2012 roku do naszej oferty dołączyły książki francuskie.

Publikują m.in. książki obrazkowe Astrid Lindgren. Dzięki temu do rąk polskich czytelników trafiły nowe historie o Pippi, Emilu czy dzieciach z Bullerbyn z oryginalnymi ilustracjami.

Podstawową zasadą Wydawnictwa Zakamarki jest publikowanie książek z wartościową treścią, dopracowanym językiem i dobrą, niesztampową ilustracją. Nasze książki tworzone są z pasją, humorem i indywidualizmem, nie pod dyktando komercyjnej mody. Pierwszą książkę wydaliśmy 23 sierpnia 2007 roku – były to Przygody Astrid – zanim została Astrid Lindgren. W ciągu piętnastu lat działalności ukazało się ponad 290 tytułów.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY