Planetarium - książka

64,90 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

“Planetarium” to zbiór informacji o kosmosie napisany przez prof. Ramana Prinja z University College London, a zilustrowany ręką Chrisa Wormwella. To kolejna pozycja wydawnictwa Dwie Siostry, która dołącza do atlasów “Animalium”, “Botanicum” i “Dinozaurium”.
Tym razem wybieramy się na wizytę do “Muzeum Kosmosu”. Od “progu” muzeum wita nas zaproszenie na niepowtarzalną, międzygwiezdną podróż. W każdej “sali” czekają naprawdę ciekawe eksponaty opatrzone interesującymi tekstami. Jest o Wielkim Wybuchu, o którym autor w fascynujący sposób opowiada, jak to wszystko się tak naprawdę zaczęło. Przemierzycie galaktyki, zobaczycie jak działa nasz Układ Słoneczny, popatrzycie w gwiazdozbiory, jednym słowem nudno nie będzie.

Autor – Raman Prinja
Ilustracje – Chris Wormwell
Tłumaczenie – Jeremi K. Ochab
Wydawnictwo – DWIE SIOSTRY
Rok wydania – 2019
Oprawa – twarda
Format – 27,20 x 37 cm
Ilość stron – 104
Wiek – 7+

Dwie SiostryDwie Siostry

Wydawnictwo Dwie Siostry to oficyna wydawnicza, która powstała w 2005 roku. W dziecięcym pokoju nie może zabraknąć ciekawych, kreatywnych, pięknie zilustrowanych książek. Właśnie takich pozycji nie brak w ofercie wydawnictwa Dwie Siostry.

Tę młodą oficynę w 2005 roku w Warszawie założyły trzy przyjaciółki: Jadwiga Jędryas, Joanna Rzyska oraz Ewa Stasiny. Jak wspominają autorki, oficyna powstała z sentymentu do książek z dzieciństwa.

Wydawnictwo Dwie Siostry specjalizuje się w książce dziecięcej oraz młodzieżowej. Elementy które wyróżniają oficynę to mądre treści, wyrazisty styl oraz nietuzinkowa, oryginalna grafika. Wydaje książki inne niż te, do których dzieci są przyzwyczajone. Każda z nich to małe dzieło sztuki, perełka na rynku wydawniczym. Oficyna doskonale wie, że dzieci są bardzo wymagającymi klientami, którzy powinni otrzymywać produkty na najwyższym poziomie, zarówno merytorycznym, jak i graficznym. Książki ilustrują wybitni graficy, między innymi: Mirosław Pokora, Janusz Stanny, Jan Szancer, Eryk Lipiński, Jerzy Flisak. Mistrzowie obrazu spotykają się tu z mistrzami słowa. Drugie życie otrzymują tu książki Wandy Chotomskiej, Juliana Tuwima, Aleksandra Fredry czy Sylvii Plath. Miejsce u Dwóch Sióstr odnaleźli również debiutanci Anna Weltman, Katarzyna Bogucka, Dorota Sidor i wielu innych.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY