Przyszywany dziadek - książka

29,00 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

„Przyszywany dziadek” Stanisławy Domagalskiej porusza jedno z trudniejszych doświadczeń w życiu  dziecka, rozwód rodziców. To książka, która pozwala choć trochę pomóc oswoić ten temat. Opowiada o przyjaźni Grzesia z sąsiadem, starszym panem z trzynastego piętra, który przypadkiem w dniu ósmych urodzin chłopca pojawia się w jego życiu. Od tego momentu świat Grzesia staje się trochę łatwiejszy pomimo decyzji jaką podjęli jego rodzice.
„Przyszywany dziadek” to książka pełna ciepła, emanująca dobrymi emocjami, o pięknej przyjaźni pomiędzy zagubionym i troszkę osamotnionym ośmioletnim chłopcem oraz doświadczonym przez życie starszym panem, który natychmiast zgadza się na niecodzienną propozycję chłopca, by zostać jego przyszywanym dziadkiem. To książka mądra i dodatkowo pełna klimatów Warszawy lat 70, uzupełniona ciekawymi ilustracjami Andrzeja Damięckiego cenionego grafika, ilustratora i malarza.

Autor – Stanisława Domagalska
Ilustracje – Andrzej Damięcki
Wydawnictwo – DWIE SIOSTRY
Rok wydania – 2016
Oprawa – twarda
Format – 15 x 18,5 cm
Ilość stron – 148
Wiek – 6+

Dwie SiostryDwie Siostry

Wydawnictwo Dwie Siostry to oficyna wydawnicza, która powstała w 2005 roku. W dziecięcym pokoju nie może zabraknąć ciekawych, kreatywnych, pięknie zilustrowanych książek. Właśnie takich pozycji nie brak w ofercie wydawnictwa Dwie Siostry.

Tę młodą oficynę w 2005 roku w Warszawie założyły trzy przyjaciółki: Jadwiga Jędryas, Joanna Rzyska oraz Ewa Stasiny. Jak wspominają autorki, oficyna powstała z sentymentu do książek z dzieciństwa.

Wydawnictwo Dwie Siostry specjalizuje się w książce dziecięcej oraz młodzieżowej. Elementy które wyróżniają oficynę to mądre treści, wyrazisty styl oraz nietuzinkowa, oryginalna grafika. Wydaje książki inne niż te, do których dzieci są przyzwyczajone. Każda z nich to małe dzieło sztuki, perełka na rynku wydawniczym. Oficyna doskonale wie, że dzieci są bardzo wymagającymi klientami, którzy powinni otrzymywać produkty na najwyższym poziomie, zarówno merytorycznym, jak i graficznym. Książki ilustrują wybitni graficy, między innymi: Mirosław Pokora, Janusz Stanny, Jan Szancer, Eryk Lipiński, Jerzy Flisak. Mistrzowie obrazu spotykają się tu z mistrzami słowa. Drugie życie otrzymują tu książki Wandy Chotomskiej, Juliana Tuwima, Aleksandra Fredry czy Sylvii Plath. Miejsce u Dwóch Sióstr odnaleźli również debiutanci Anna Weltman, Katarzyna Bogucka, Dorota Sidor i wielu innych.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY