Śrubek i tajemnica Maszynerii - książka

34,90 

Informacje dodatkowe

2 w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

„Śrubek i tajemnice Maszynerii” Jana Bliźniaka to książka, która wciąga od pierwszej strony. W opisanej historii niejeden młody czytelnik będzie szukał analogii do obecnej sytuacji pandemicznej, jednak intencja autora była zupełnie inna, ale po kolei.
Śrubek, główny bohater, mieszka w dużej metropolii Maszynerii, gdzie nagle wybucha epidemia wirusa, na którego nie można znaleźć skutecznego lekarstwa. Groźna choroba atakuje mieszkańców z zaskoczenia. Wszyscy zarażeni zaczynają się zachowywać według rządu nieracjonalnie, wręcz nawet szalenie. W związku z tym władze, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się niebezpiecznej infekcji, zamykają chore roboty w wyizolowanym miejscu zwanym Warsztatem. Niestety jednym z zakażonych jest ojciec Śrubka. Nasz bohater obserwując zachowania rządu zaczyna mieć pewne podejrzenia i nie wierzy w przedstawianą przez nich wersję powstania choroby. Postanawia więc wspólnie z przyjaciółmi poznać prawdę. Odnajdują dowody, że rząd kłamie i nie panuje nad sytuacją. Jak to odkrycie wpłynie na dalsze losy mieszkańców Maszynerii? Czy wirus zostanie pokonany?
Śrubek i tajemnice Maszynerii” to naprawdę dobra powieść. Spodoba się nie tylko starszym czytelnikom, ale też niejednemu dorosłemu. Historia Śrubka jest dość spójna i potrafi zainteresować i wciągnąć czytelnika. To historia, która każe się zastanowić, czy bohaterowie postępują słusznie, czy warto mieszać się w politykę, czy kompromis jest zawsze pożądaną wartością, czym jest wolność i wiele innych ważnych tematów. Polecam.

Autor – Jan Bliźniak
Ilustracje – Grażyna Rigall
Wydawnictwo – Adamada
Rok wydania – 2020
Oprawa – twarda
Ilość stron – 176
Wiek – 8+

AdamadaAdamada

ADAMADA to wydawnictwo dla dzieci, które postawiło sobie za cel publikować wyłącznie dobre książki. Ze szczególną starannością podchodzą zarówno do warstwy tekstowej, jak i szaty graficznej. Dbają, by to, co wydawane, miało pozytywny wpływ na rozwój poznawczy i estetyczny, pomagało kształtować właściwe postawy społeczne, uwrażliwiało etycznie i oczywiście bawiło. O wysokiej jakości ich książek świadczą nie tylko pozytywny odbiór wśród czytelników, lecz także liczne nagrody, jak chociażby prestiżowe wyróżnienie IBBY 2017 dla Katarzyny Ryrych i jej Łopianowego pola.

Oprócz książek w ofercie Wydawnictwa ADAMADY można znaleźć komiksy, e-booki, oraz audiobooki.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY