To jest pestka! - książka

44,90 

Informacje dodatkowe

1 w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

“To pestka! czyli ogrodnictwo dla dzieci” Kirsten Bradley z pięknymi ilustracjami Aitch to interesujący przewodnik i kompendium wiedzy o ogrodnictwie dla dzieciaków. To książka, która udowadnia, że sadzenie kwiatów, warzyw, budowanie karmników itp. może być dla Waszych pociech świetną zabawą i nauką. Nie trzeba do tego wielkiego ogrodu, do zabawy w małego ogrodnika wystarczą balkon, kawałek trawnika przed domem, czy nawet w parapet w pokoju. Książka podsuwa ciekawe ogrodnicze pomysły np. jak zrobić las w słoiku, hotelik dla pszczół, jak z kuchennych resztek wyhodować warzywa, w jaki sposób z pustych kartonów i startych gazet zrobić doniczki i wiele innych. Dzieci na pewno będą zachwycone, ponieważ „To pestka! czyli ogrodnictwo dla dzieci” należy do takich książek, które w umiejętny sposób zapraszają do twórczego spędzania czasu, pomagając przy tym odkryć piękno przyrody. To publikacja, która dzięki naprawdę bardzo łatwym wskazówkom, pozwoli Wam i Waszym pociechom zamienić niejeden kąt Waszego mieszkania w pachnący zielnik, czy warzywną “grządkę”. Nie więc na co czekać, łopatki w dłonie i do dzieła.

Autor – Kirsten Bradley
Ilustracje – Aitch
Tłumaczenie – Adam Pluszka
Wydawnictwo – Kropka
Rok wydania – 2021
Oprawa – twarda
Format – 24.0 x 28.0 cm
Ilość stron – 56
Wiek – 6+

KropkaKropka

KROPKA, najmłodsze dziecko wydawnictwa Marginesy, powstała w styczniu 2020 roku.

KROPKA jest imprintem, w ramach którego wydawane są mądre i pomysłowe książki dla dzieci, pięknie ilustrowane, takie, które pobudzają ciekawość, próbują odpowiedzieć na dziecięce pytania, zachęcają do nieszablonowego myślenia, rozwijają wyobraźnię, wzbogacają wiedzę o świecie, uczą tolerancji i otwartości, poszerzają słownictwo, opowiadają historie i – przede wszystkim – sprawiają frajdę!

KROPKA celuje do trzech grup wiekowych: 3-5, 6-8 i 9-12, w jej ofercie znajdziecie zarówno książki literackie, jak i picturebooki, książki aktywnościowe i non-fiction.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY