Wielcy Muzycy - książka

49,99 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Mam trójkę dzieci i uwielbiam uczestniczyć i przyglądać się jak kształtują się im gusta muzyczne. Każdy jest na innym etapie, więc gatunków muzycznych jest u nas w domu pełno. Zresztą w naszej rodzinie od zawsze towarzyszy muzyka. Zuza śpiewa i gra na fortepianie, Tomek ma świetny słuch, a Janek niezły głos. Lubimy szaleć muzycznie, gramy śpiewamy, a nawet komponujemy. Naszą piosenkę świąteczną możecie zobaczyć i usłyszeć na naszej stronie www.kofifi.waw.pl
Kiedy w nasze ręce trafiła książka „Wielcy muzycy” z serii Wielcy Ludzie Wydawnictwa Dwukropek, od razu się w niej zakochaliśmy.
Znajdziecie w niej historie grup, wokalistów i wokalistek, którzy mocno odcisnęli piętno w świecie muzycznym.
Poczytacie o Bobie Dylanie, który jako jedyny muzyk otrzymał najważniejsze nagrody literackie, poznacie prekursorów hardrocka, czyli Led Zeppelin, zagłębicie się także w twórczość AC/DC. Oczywiście nie zabrakło też informacji o królowej i królu POP Modonnie i Michaelu Jacksonie. To oczywiście nie wszyscy wielcy twórcy wymienieni w tej książce.
Zestawienie jest przepięknie wydane. Duet Robert Janowski i Maciej Szymanowicz wykonali świetna robotę, szlagier murowany.

Autor – Robert Janowski
Ilustracje – Maciej Szymanowicz
Wydawnictwo – Dwukropek
Rok wydani – 2020
Oprawa – twarda
Ilość stron – 134
Wiek – 5+

DwukropekDwukropek

Dwukropek, nowa marka wydawnicza, zaprasza wszystkich młodych miłośników literatury w podróż pełną dobrej zabawy, fantastycznych przygód, tajemnic i… strachów!
Pod tym szyldem wydawniczym ukazują się najważniejsze i najlepsze serie współczesnej literatury dla dzieci i młodzieży, a wśród nich m.in. „Przygody Lottie Lipton”, „Zbrodnia niezbyt elegancka”, „Gustaw Gloom”, „Jak zostać pisarzem” oraz „Wielcy Odkrywcy”.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY