Wilcza nora - książka

34,90 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

„Wilcza nora” Anny Starobiniec to pierwsza część cyklu „Zwierzęce zbrodnie” wydana przez Wydawnictwo Dwie Siostry. Historia tego kryminału toczy się w Dalekim Lesie, w którym podstawowymi zasadami są gościnność oraz zakaz jedzenia innych zwierząt. Jednak ktoś popełnił przestępstwo na Zającu. Po ofierze pozostała tylko kępka futra i ślady krwi.
Borsuk Starszy, policjant, wraz ze swoim młodszym partnerem Borsukotem, muszą przeprowadzić śledztwo. Dla wszystkich zwierząt głównym podejrzanym natychmiast staje się Wilk, który jest najniebezpieczniejszym drapieżnikiem w okolicy. Jednak dla Borsuka Starszego jest to jednak zbyt oczywiste rozwiązanie.
Jak sprawy się potoczą, sami musicie się przekonać tym bardziej, że nie wszystko, co na pierwszy rzut oka jest rozwiązaniem, faktycznie nim jest.
“Wilcza nora” to to naprawdę dobry dziecięcy kryminał. Mistrzowskie połączenie logiki i inteligentnego, niewymuszonego humoru. Nie mogę doczekać się kolejnych części serii.

Autorka – Anna Starobiniec
Ilustracje – Marie Muravski
Tłumaczenie – Agnieszka Sowińska
Cykl – Zwierzęce zbrodnie Tom 1
Wydawnictwo – Dwie Siostry
Oprawa – twarda
Format – 15 x 20 cm
Ilość stron – 120
Wiek – 7+

Dwie SiostryDwie Siostry

Wydawnictwo Dwie Siostry to oficyna wydawnicza, która powstała w 2005 roku. W dziecięcym pokoju nie może zabraknąć ciekawych, kreatywnych, pięknie zilustrowanych książek. Właśnie takich pozycji nie brak w ofercie wydawnictwa Dwie Siostry.

Tę młodą oficynę w 2005 roku w Warszawie założyły trzy przyjaciółki: Jadwiga Jędryas, Joanna Rzyska oraz Ewa Stasiny. Jak wspominają autorki, oficyna powstała z sentymentu do książek z dzieciństwa.

Wydawnictwo Dwie Siostry specjalizuje się w książce dziecięcej oraz młodzieżowej. Elementy które wyróżniają oficynę to mądre treści, wyrazisty styl oraz nietuzinkowa, oryginalna grafika. Wydaje książki inne niż te, do których dzieci są przyzwyczajone. Każda z nich to małe dzieło sztuki, perełka na rynku wydawniczym. Oficyna doskonale wie, że dzieci są bardzo wymagającymi klientami, którzy powinni otrzymywać produkty na najwyższym poziomie, zarówno merytorycznym, jak i graficznym. Książki ilustrują wybitni graficy, między innymi: Mirosław Pokora, Janusz Stanny, Jan Szancer, Eryk Lipiński, Jerzy Flisak. Mistrzowie obrazu spotykają się tu z mistrzami słowa. Drugie życie otrzymują tu książki Wandy Chotomskiej, Juliana Tuwima, Aleksandra Fredry czy Sylvii Plath. Miejsce u Dwóch Sióstr odnaleźli również debiutanci Anna Weltman, Katarzyna Bogucka, Dorota Sidor i wielu innych.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY