Żelazny olbrzym - książka

79,90 

Informacje dodatkowe

1 w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

„Żelazny Olbrzym. Opowieść w pięciu odsłonach” Teda Hughesa kultowego pisarza naszych czasów, to niesamowicie pouczająca historia, oszczędna w słowach, ale prowokującą do głębszych przemyśleń związanych z naturą ludzką.
Tytułowy Olbrzym, mimo swojej łagodności, staje się dla ludzi czymś niebezpiecznym, ponieważ jest obcą, swoistą zagadką, do której z góry trzeba wrogo się nastawić. Ludzie nawet nie próbują go poznać, atakują go, chcą zniszczyć. Pojawia się więc odwieczny problem braku akceptacji, zrozumienia i nietolerancji dla odmienności.
Niestety świat stoi przed katastrofą i paradoksalnie, tylko Żelazny Olbrzym może temu zaradzić. Czy mały chłopiec Hogarth wraz naszym bohaterem, pomimo wrogiego nastawienia ludzi, zdołają uratować świat? Sami musicie się przekonać.
Książka jest przepięknie ilustrowana przez cenionego rysownika Chrisa Moulda, a autorem polskiego przekładu jest Michał Rusinek, który uważany jest za wybitnego tłumacza literatury dziecięcej.

Autor – Ted Hughes
Ilustracje – Chris Moulda
Tłumaczenie – Michał Rusinek
Wydawnictwo – Skład Papieru
Rok wydania – 2021
Oprawa – twarda
Format – 28.5 x 20.0 cm
Ilość stron – 144
Wiek – 5+

Skład PapieruSkład Papieru

Skład Papieru to butikowe wydawnictwo książkowe. Oficyna została założona w 2020 roku przez Dariusza Sędka, wydawcę z kilkunastoletnim stażem na rynku książek. Misją wydawnictwa jest wprowadzanie na polski rynek najciekawszych światowych tytułów, ze szczególnym naciskiem na ich treść i formę wydania. Wierzymy, że książki wydawnictwa nie tylko rozbudzą ciekawość świata, ale będą również poszerzały czytelnicze horyzonty.

Pierwszym tytułem z katalogu Wydawnictwa Skład Papieru, jest wyjątkowe, jubileuszowe wydanie „Żelaznego Olbrzyma” – klasycznej powieści Teda Hughesa, z mistrzowskimi ilustracjami Chrisa Moulda, w przekładzie Michała Rusinka.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY