Ośmiornica czerwona z pozytywką

86,00 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

MOM`S CARE Szumiąca ośmiornica czerwona, zabawka uspokajająca.

Ośmiornica to idealny towarzysz naszego maluszka. Pomoże mu zasnąć i uspokoi gdy się przebudzi czy płacze z powodu kolki.

Wszystkim rodzicom zależy na tym, aby ich maluszek po przyjściu na świat czuł się bezpieczny, tak jak wtedy, gdy był jeszcze w brzuchu mamy. Ośmiornica z odgłosami prenatalnymi pomoże Twojemu maluszkowi poczuć się bezpiecznie. Bicie serca i szum wód płodowych to dźwięki, które maluszek słyszał będąc w brzuchu Mamy. Dźwięki wydobywające się z maskotki są podobne do tych, które maluszek słyszy w brzuchu Mamy zanim jeszcze przyjdzie na świat, dzięki czemu dziecko czuje się bezpiecznie i jest spokojne. Dziecko będąc jeszcze w brzuchu Mamy chwyta pępowinę, macki ośmiornicy mu ją przypominają i pozwalają doskonalić umiejętność chwytania.

Jeśli potrzesz ośmiornicę o swoją skórę i dasz ją maluszkowi, będzie miał poczucie, że Jesteś blisko. Dla niemowląt lepsze będą czarno-białe maskotki, które mogą być zestawione z wyraźnymi jaskrawymi kolorami ponieważ maluszek przez pierwsze trzy tygodnie widzi jedynie czarno-białe zestawienie kolorów a po niespełna miesiącu jest w stanie na chwilę zatrzymać wzrok na czerwonej zabawce.

Ośmiornica prenatalna to idealna pierwsza maskotka dla Twojego maluszka Misie produkowane są w całości w Polsce.

Uszyte są z atestowanych materiałów, więc są bezpieczne dla noworodków.

Rozmiar: 10×27 cm
Grupa wiekowa: dla dzieci 0+
Surowiec: bawełna frotte
Zasilanie: 3x bateria AAA (brak w zestawie)
Kraj pochodzenia: Polska

Hencz ToysHencz Toys

Hencz Toys to polska firma rodzina, ich zabawki projektowane i produkowane są w Polsce. firma korzysta z polskich bezpiecznych materiałów spełniających europejskie normy jakości. Część z tkanin jest produkowana specjalnie dla Hencz Toys. Przy doborze surowców firma zwraca uwagę na oznaczenie „Przyjazne dla dziecka”, Oeko-Tex oraz spełnianie europejskich norm. Zlecają też cyklicznie testy w Instytucie Włókiennictwa pod kątem barwienia czy wytrzymałości.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY