Historia kobiet - książka

39,90 

Informacje dodatkowe

1 w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Historia to też historia kobiet, choć ze szkolnych podręczników się tego za bardzo nie dowiemy. Ta książka przybliży młodszym życie niezwykłych, mądrych, zdeterminowanych, pełnych pasji kobiet, które miały odwagę zmieniać świat.
Ta książka to opowieści o przywódczyniach, utalentowanych artystkach, zaangażowanych mentorkach, opiekuńczych uzdrowicielkach i nieprzeciętnych myślicielkach. To historie kobiet, które odważnie podejmowały wyzwania, stawiały czoła przeciwnościom losu, a nawet gotowe były oddać życie w walce o wolność i marzenia.

Dla tych, którzy nie wiedzą historia kobiet, to też dyscyplina historii zajmująca się rolą, jaką kobiety odgrywały w dziejach ludzkości, a także nauka zajmująca się metodami stosowanymi do studiowania roli i statusu płci pięknej.

Autor – Katarzyna Radziwiłł
Ilustracje – Joanna Czaplewska
Wydawnictwo – MUCHOMOR
Rok wydania – 2019
Oprawa – twarda
Format – 34 x 25.9 x 1.2 cm
Ilość stron – 44
Wiek – 6+

MuchomorMuchomor

Muchomor od 18 lat wydaje książki dla dzieci dbając o wysoki poziom artystyczny, literacki i edytorski. Współpracują z najlepszymi autorami, ilustratorami i grafikami, a ich książki otrzymują najwyższe wyróżnienia (Bologna Ragazzi Award, Złote Jabłko, Książka Roku IBBY).

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY